Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom aggódni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Férjem munkahelyet váltott, ahol a munkatársak 90%-a nő.

Szülés után amúgy sincs sok önbizalmam, de most valahogy nagyon félek. Az utóbbi időben a kapcsolatunk sem felhőtlen. Sokat vitázunk az anyagiak, és a féltékenységem miatt. Mindig is figyeltem arra, hogy csinos, ápolt legyek, de olyan helyzetbe kerültünk, hogy mostanában nem jut fodrászra, ruházkodásra, szépítkezésre. Amikor ezt megemlítem a férjemnek, azt a választ kapom... Nekem így is tetszel. Aggódom, hogy talál valaki mást magának.



2019. márc. 22. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én is olyan helyen vagyok, ahol csupa férfiak vesznek körbe, még sincs senki, aki elvonná a figyelmem a páromról.

Gondolom csak ennyit tudsz, hogy nők vannak, azt nem tudod, hogy milyenek, szimpatikusak/vonzóak-e a párodnak, szinglik-e, tetszik-e nekik egyáltalán a te párod... Az sem mindegy, hogy mekkora személyzetről beszélünk, nem mindegy, hogy 100 fős munkahely 90%-a, vagy 10 tagú dolgozó csoportról van itt szó. Elég butaság lenne pusztán ennyi tényből, hogy férfi nők között van, arra következtetni, hogy összejön egyikkel, csak mert p*ncija van. Na meg sokan azon a "házi nyúlra nem lövünk" elven vannak, már ezért sem kellene attól tartani, hogy valaki összejön a munkatársával, csak mert nő.

2019. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Több 100 nővel van körülvéve.

Annyit mondott, hogy vannak köztük nagyon szépek, és bűn rondák is.

2019. márc. 22. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csalni akar, akkor csalni fog. Ehhez nem kell, hogy 100 nő legyen körülötte, elég egy is. Te ismered, mennyire megbízható. Ha nem az, akkor van okod aggódni.
2019. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha megakar csalni akkor megfog, ha hisztizel es feltekenykedsz akkor meg plane.

Ultesd le es mond meg neki hogy valahogy oldjatok meg hogy rendbe tarthasd magad, fodrasz, kozmetikus, stb.. mert elhiszed es koszonod szepen azt hogy o igy is vonzonak latt de te magadal nem vagy kibekulve es ebben szukseged van a tamogatasara. Egyszer ketszer par hetente rendbe teszed magad az a lelkednek is jot tesz. Nem leszel frusztralt es depreszios es az jo mindenkinek. Ep testben ep lelek!

2019. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Adott a férjed valaha konkrét okot arra, hogy ne bízz benne?


Nem? Akkor ne féltékenykedj. Fogadd el, hogy ez a te problémád, amit le lehet győzni. BEszéljetek róla a férjeddel, de csakis azért, hogy megerősítsen, tovább tudj lépni ezen.

2019. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!