Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar férfiak közül sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar férfiak közül sokan miért nem tisztelik a nőket?

Figyelt kérdés

Nem mindegyik, de sokkal rosszabb ez az arány, mint külföldön.

Ha valaki kint az utcán utánam kiabál valami trágár dolgot, az biztos, hogy magyar. Meg persze magyarul is kiabálja, mert reméli, hogy nem értem.

Illetve külföldi férfiakat még nem hallottam olyan hangnemben nőkről nyilatkozni, ami a magyaroktól sajnos megszokott.

El nem tudom képzelni, hogy itt valaki arra hivatkozva tiltakozzon az ellen, hogy gyerekes anyukával jöjjön össze, vagy ne adj isten, elhagyja a saját párját szülés után arra hivatkozva, idézem "szarrá van elletve".

Illetve idegennyelvű platformokon töredék annyi trágár üzenetem érkezik, mint itt például. Egyet ha kaptam valaha, míg itt elég gyakoriak sajnos.


Nem mondom, hogy minden nyugat-európai szent, vagy minden magyar bunkó, de németeket vagy angolokat még nem hallottam az utcán utánam kiabálni valami aljasságot.


2019. márc. 22. 11:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Lehet köpködni, de meg sem érdemelnek több tiszteletet. A férfiak sem. Pont megérdemlik egymást. Nyilván ez a többségre vonatkozik.
2019. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Látszik, hogy semmi élettapasztalatod nincs a világról. Utaznál egy kicsit keletre, egyből másképpen látnád az itteni férfiakat. Mondom ezt nőként
2019. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Nyugaton élek én is, és valóban ezt csinálják férfitársaim, de nem csak a magyarok, szlokvák kollégámmal is megtörtént eset, persze pont szlovák csajoknak szólt be :D ők pedig vissza.


Ez egy ember szegénységi bizonyítványa ha ilyen. De ne csodálkozz, a legtöbb férfinak csak azért kell a nő ami a lába között van... Akinek pedig csak az kell, az úgy is viselkedik a nőkkel. Társként tekinteni rájuk, vagy esetleg emberszámba venni, áhhhh felejdsd el....

2019. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

@Kérdező


Az angolokról nem tudok nyilatkozni, de gyere le Siófokra most nyáron, találkozhatsz egy rakás bunkó, hangoskodó némettel.


A másik: ne gondold, hogy pl. egy külföldi férfi téged jobban tisztel, mint más. Ha pl. Baselben jársz, és eldicsekszel vele, hogy magyar vagy, a svájci férfiak nem kizárt, hogy összemosolyognak majd a hátad mögött, lévén, hogy a városban lévő prostik 90%-a magyar.


Nem esztik tehát olyan forrón a kását, Kérdező :

2019. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Ebben nőttek fel, nekik ez a normális.

És csodálkoznak, hogy ha jön egy angol vagy német srác, miért omlanak a karjába a magyar lányok.

2019. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%

7 és még véletlenül sem a havi 2-3000 eurós kereset végett ahh :D

Na jó nem mind ...

2019. márc. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%

"És csodálkoznak, hogy ha jön egy angol vagy német srác, miért omlanak a karjába a magyar lányok."

Az oroszok karjába is ugyanúgy ugranak. Ha kimegyek külföldre, az én karomba is ugranak. A külföldi mindig különleges, és ez előnyt ad.

2019. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodj meg, külföldön is ez van, csak itthon hangosabban lehet ezt művelni.
2019. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Én is ezt tapasztalom.

Elég megnézni egy random magyar weboldalt és egy random külföldi weboldalt, hogyan beszélnek a nőkről. Ég és föld a különbség.

A magyar férfiak parasztok, akik a Puzsér féle férfiakat istenítik. Mit lehet ezután várni tőlük?

2019. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
13%
Mert a magyar nőkben nincs mit tisztelni, tisztelet a kivételnek.
2019. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!