Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kosarazott ki?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy netről ismert lánnyal kb 1 éve , Találkoztunk is párszor bár nagyon ritkán, pasija sincs neki, de amikor előjött ez a téma, hogy én amúgy 27 vagyok, sosem volt egyébként barátnőm.

Szóval tehát amikor feljött az a téma hogy szeretnék vele kapcsolatot meg miegymás, mivel tök jól elvoltunk, akkor azt mondta hogy nem tudja velem elképzelni a kapcsolatot, nem tekint engem úgy férfinak és hogy pár napja beszélget egy sráccal azt mondta akit szintén neten ismert meg de ő vele akar kapcsolatot és táplál érzelmeket.

Ez nekem rosszul esett igy 1 év után, aztán abbahagytam vele inkább a beszélgetést. Mert 27 vagyok én mér kapcsolatra vágyok, mivel sosem volt nekem még kamaszkorban sem és nem csevegésre.

De 1 éve építem vagy építettem fel vele ezt tehát tavaly óta mostanáig,tegnap óta nem beszélgetek vele, és mondtam neki tegnap hagylak akkor az utadon aztán letiltottam. De 1 évig beszélgettem vele napi szinten, találkoztunk is felépítettem vele egy ilyen kapcsolatot úgymond, de mint párkapcsolat nem akar velem.

És kezdem megunni ezt az ismerkedés dolgot, hogy 1 évet is rászánok valamire, aztán semmi. És mindig mindent kezdhetek elölről, és a semmi lesz a vége. Lehet jobban járok ha nem ismerkedek.


2019. márc. 22. 15:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert nem érdekled
2019. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

"pár napja beszélget egy sráccal"

Most mit vársz? Jön egy alfa (mert tuti, hogy jól nézett ki, különben nem akarna pár nap után tőle semmit), aki tökösebb nálad, persze, hogy őt választja. Ha egy nő pár hét alatt nem akar veled találkozni, akkor hagyd. Csak lelki szemetes vagy neki.

2019. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Több vasat tarts a tűzben és gyorsabban vidd dűlőre a dolgot
2019. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mint irtam találkoztam vele egy párszor. Csak kapcsolatot nem akar, párkapcsolatot.
2019. márc. 22. 15:22
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, jobb sárc biztosan az akivel beszélget.
2019. márc. 22. 15:24
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Egy évig beszélgettêl vele. Kb önként lehajtott fejjel sétáltál bele a friendzone-ba. Legközelebb nyomulj néhány hónapig, ne töketlenkedj. Ha semmi hatás akkor engedd el. Ja és igen soha ne egy csajra tedd az összes tétet.
2019. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ok, És akkor nem baj hogy letiltottam? Miután tegnap megirta hogy , másik srác tetszik neki, ha barátként is tekintett engem a csaj, akkor is letiltottam tegnap, brá 1 év azért sok idő volt.

Jól tettem szerintetek?

2019. márc. 22. 15:29
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha egy pasi egy év után jelzi, hogy járni szeretne velem, az nekem kevés. Ha 1-2 tali után nem közeledsz nem haverilag, akkor az friend zone.
2019. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Egy évig építesz egy barátságot.

Utána bejelented, hogy párkapcsolatot akarsz.

Csodálkozol, hogy visszautasítanak.


Téged ez tényleg meglep?

Miért nem léptetted tovább a dolgot már az elején, hogy ne csak barátkozás legyen?

2019. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mar az elejen mondtam neki,erre o azt mondta hogy eloszor ismerjuk meg egymast aztan lehet benne lenne.

Es akkor par napja beszelget a sraccal es elmeselte hogy o tetszik neki es stb.

2019. márc. 22. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!