Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért lett a testépítés...

Miért lett a testépítés ennyire felkapott manapság? Régen mindenki focizott, kosarazott, kézi labdázott stb.

Figyelt kérdés
Nem akarok megbántani senkit, de túl sok értelme nincs a kondinak az utóbbi sportokhoz képest.Egyre inkább a maga mutogató, minden más sportban tehetségtelen "páva" réteg sportja lesz.(Tisztelet a kivételnek,aki tényleg azért csinálja mert szereti, nem azért hogy a strandon tudjon feszengeni a csajoknak)Lassan oda jutunk,hogy le van nézve az ember(puhánynak stb-nek van titulálva),ha nem jár konditerembe ,hanem csapatsportokat űz.
2017. máj. 18. 16:35
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
*kézilabdázott
2017. máj. 18. 16:36
 2/38 Cortez70 ***** válasza:
88%
Túl aggodod ezt. Nem most lett divat a testepites. Én 32 éve kezdtem és az osztályban volt 13 fiú ebből 5 sulyzos edzést végzett. Akkor is tele voltak a konditermek. Most sem látok több izmos embert az utcán vagy a strandon. Amúgy meg nem másokkal kell foglalkozni, ha neked nem tetszik a testepites akkor mást csinálj. Ennyi.
2017. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sokan csak lejarnak edzeni,de nem néznek ki sehogy, es nem is mindenki a kinézet miatt edz. Van abban igazság,amit írsz,de legalább ugyanennyi a tehetségtelen focista is, mégis sztárnak erzik magukat,még a cserepadon is.
2017. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Cortez70 ***** válasza:
50%
Meg az sem gyenge, hogy idejössz fikázni a testepitest pont ebben a kategóriában. Mi értelme a provokációnak?
2017. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
11%

Én sem értem egy gyúrós lázat.

Fölfújatják magukat, aztán már ha 30 fok van és fizikai munkát kéne végezni, folyik róluk úgy a víz, mintha egy vödör vizet ráöntöttél volna.

2-3 óránként akarnak enni, egy melóhelyen?

Egyszer van a 8 órába megállás, örüljön ha akkor el tud menni wc-re, nem hogy 2 óránként majd csirkerizs.

A kedvencem, mikor ilyen izomtibikék beesnek dolgozni az építkezésre, első nap még kemények, ők ennyivel meg ennyivel nyomnak fekve.

Aztán a nap végén, 3 liter kiizzadott veríték után, és egyszeri kaja után ami délben van, jójóznak a szemeik mert olyan éhesek, délután négykor már a cementes zsákot is alig tudja felemelni, pedig reggel még azt mondta 100 kilóval nyomja.

Na ezek a mai gyúrósok, itt mindenki kiröhögi őket.

2017. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Nem provokáció, csak a sporton belül kell valami kategóriát választani ,különben nem engedi kirakni a kérdést és mivel ezzel kapcsolatban van a kérdés szerintem elég érthető,hogy ide tettem.


Amúgy azt adom,hogy fociba és jó pár kétballábas nagyképű paraszt van, aki elhiszi ,hogy jó :D

2017. máj. 18. 16:52
 7/38 A kérdező kommentje:
Hát lehet nagy lavinát indítok el ezzel a kérdéssel, de nem ez volt a célom.
2017. máj. 18. 16:53
 8/38 Cortez70 ***** válasza:
79%
A masik szuper dolgozó szakmunkás meg elég gyenge troll.
2017. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
20%

Kicsiricsi, talán magadra ismertél a válaszomban, vagy mi van?

Mert minden héten lejátszódik ez a jelenet az építkezésen.

Ált 2-3 nap, és nem is jönnek ezek többet dolgozni.

2017. máj. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Cortez70 ***** válasza:
79%
Aha, jól látod a dolgot kisgyerek.
2017. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!