Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kosarazott hogyha meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kosarazott hogyha meg soha nem volt baratnoje es regen tetszettem is neki?

Figyelt kérdés

Az egyik srac most kosarazott ki. Mindenki mondja hogy tiszta hulye hogy nem jar velem, mert aranyos vagyok, meg el lehet beszelni velem, csunyanak se vagyok csunya, jo neha kicsit lokott vagyok, de o is. Soha nem volt baratnoje holott mar 18 es erre kikosarazz pedig regen tetszettm neki. (bocsi a fura fogalmazasert, de meg nagyon reggel van) segitsetek pls.....

17/L


2010. dec. 1. 06:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Őszintén szerintem is tiszta hülye, én kiugranék a bőrömből, ha ez történne velem de hát...


Talán fél tőled, vagy akár a komolyabb kapcsolattól. Úgy gondolja hosszú távon nem jönnétek ki, esetleg attól fél, hogy később ő nem lesz elég jó neked, de ezt csak ő tudhatja.


17/f

2010. dec. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Lehet közben rájött, hogy meleg. :S
2010. dec. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha régen tetszettél neki, de akkor nem akartál járni vele, lehet, hogy csalódott benned, és most azért nem akar belemenni.
2010. dec. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De meg se kerdezte akkor hogy akarok-e a baratnoje lenni. Csak olelgetett meg puszilgatott meg mindig hulyult velem. Aztan en sokat irtam neki de o ritkan irt ram es soha nem jott fel ez a tema hogy o keg en...
2010. dec. 1. 08:05
 5/12 A kérdező kommentje:
Jah es meg annyit hogy akkor is akartam vele jarni. ....
2010. dec. 1. 08:06
 6/12 anonim ***** válasza:
LEhet,hogy attól pánikolt be,hogy még nem volt barátnője,és most hirtelen szájába repült a sült galamb,vagy b*zi.
2010. dec. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha elmegyunk kirandulni v ha latom a suliba mindig hangoskodik szoval nem lehet vlm illyedos tipus... Vagy?
2010. dec. 1. 09:28
 8/12 anonim ***** válasza:
sztem is az lehet amit 08:41-es írt
2010. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mármint hogy b*zi, vagy hogy bepánikolt?

Mert b*zinak, biztos nem b*zi....

2010. dec. 1. 11:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem akar veled járni. Sajnálom, a párválasztás kettőn áll. Nem csak a lány megmondja, hogy akkor én akarok. Sajnálom, hogy ilyen szerencsétlenül jártál.
2010. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!