Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudják a nők tönkretenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudják a nők tönkretenni egy férfi életét?

Figyelt kérdés
Minden variáció érdekel, pl szülnek egy gyereket, aztán fizetheti a gyerektartást, stb.

2019. márc. 22. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Életet nem lehet tönkretenni, csak az életről való elképzelést.
2019. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Királyak a kulcsszavak..nő, szörny.....én simán beírtam volna a pokolfajzatot is...
2019. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Sehogy. A férfiakat megbecsülik a nők, mert kevés van belőlük.


A rinyázó, önmagukat sajnáltató szerencsétlen lúzereken viszont keresnek, amennyit csak tudnak.

2019. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Annyira felolvastatnám ezekkel a nyomikkal az anyjuk előtt a kérdéseiket, mocskolódásaikat.
2019. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Fogalmam sincs. Kihasználni viszont csak azt tudják, aki önként asszisztál nekik hozzá, mert de jóó teste van, és milyen jól szop. Lásd be, rengeteg ilyen pasi van, akik aztán jönnek telesírni a gyk-t utána.
2019. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%

Egész életembe a nők felszínességétől szenvedtem. Egyáltalán nem vagyok jó pasi, és nem sok pozitív vissza jelzést kaptam.

Eddigi hosszú életem során, sokáig normális voltam, senkit nem bántottam, még is mások lenéztek, kinevettek.

Amikor ismerkedni akartam, mindig jött az elutasítás hogy nem vagy az esetem. Volt, hogy egy teljesen átlagos, vagy picivel átlagon aluli lánynak írtam, nem volt túl szép, duci is volt, ami nem is zavart volna, de még ő is hozzám cseszte, hogy nem vagy az esetem.

Ma már mindenki a herceget várja fehér lovon.

2019. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Sokféle verzió lehet, pl válás ha mellé közös lakás van, vagy lakáshitel, gyerekek stb. Persze ez sokszor a nőnek sem előnyös, hogy egyedül marad a gyerekkel stb. Igazából válásnál senki nem jön ki jól általában.

Akkor ott van a nem kívánt terhesség, vagy ha nem szedi a tablettát titokban, azt jé becsúszott. Ennek egy durvább változata a spermatolvajlás, amikor szándékosan kilyuggatja a gumit, vagy a nem megfelelően kidobott használt gumiból kinyeri az alapanyagot. Van még egy olyan verzió is, amikor másvalakitől lesz terhes, de úgy próbálja meg eladni, hogy tőled van a gyerek.

Akkor még ott vannak a hamis nemierőszak vádak, ezek inkább nyugaton elterjedtek, hozzánk talán még nem gyűrűzött be annyira ez a dolog, reméljük nem is fog.

Ezeken kívül még a nemi betegségek jelenthetnek kockázatot.

Nagyjából ezek jutottak eszembe, a végére még annyit hogy ezek csak felsorolt kockázatok, de nem általánosítás, hogy az összes nő ezekkel próbálkozna, és akire nem vonatkoznak a fentebbi állítások, az ne is vegye magára.

2019. márc. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Elhagyja, és a gyerekeket is magával viszi.
2019. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Látom, Balázska örökségét szépen gondozzák az utódok, nem hagyják feledésbe menni.


Unalmas már ez a nőgyűlölet, ami itt van.


30/F

2019. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

...ezért nem szabad gyereket vállalni :D


Kivéve ha milliárdos vagy.

2019. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!