Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság minden lánynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság minden lánynak a külföld, utazás, meg a külföldre utazás a mániája?

Figyelt kérdés
Enélkül nem lehet megúszni egy párkapcsolatot? Nem a négy fal között ülök én sem, de ez az egész tőlem nagyon távol áll. Éppen ezért a pénzt is sajnálom rá. Jobban szeretek a környéken barangolni, menni ide-oda, amit egy napon belül megjárok autóval vagy gyalog, de valahogy senki sem ilyen, legalábbis akikkel eddig találkoztam vagy beszéltem. Vannak azért hozzám hasonlók még? :)
2019. márc. 22. 22:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
25%
Nem mindenkinek de sokaknak. És ezzel vigyázni kell, a külföldi nyaralások, erasmusok stb. tökéletes táptalajt biztosítanak arra, hogy úgy csaljon szét a háttérben, hogy semmit nem fogsz megtudni. Tisztelet a kivételnek persze.
2019. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
51%
ez nekem is nagy problémám. egyik csaj ismerősöm azt mondta, hogy neki olyan pasi kell, aki eljár vele nyaralni 3x egy évben. mondom a f...t azt :D ezérrt össze se jöttem vele
2019. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
76%

Én a magam nevében nyilatkozok:

Imádok utazni. Az életem egyik legfőbb értelme, hogy minnél több helyet lássak a világból. Nálam az ideális "randi" túrázás/sátrazás a hegyekben, városnézés, ilyesmi.

2019. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
73%

Manapság? Nekem nagyanyám is minden évben legalább egyszer külföldön van 1-2 hétre, és 1-2 napra többször.

Keress egy csóró, érdektelen lányt.

2019. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%

A világ nemcsak hazánkból áll. Az, hogy neked nincs igényed esetleg a környező országokba elmenni, a te dolgod. Állítólag Erdély szép hely, sokan dicsérik, szóval arra is sajnálnád a pénzt? Pedig régen Magyarország része volt.

Mindenkinek mások az igényei. Nekem nem célom, hogy minden évben nyaralni menjek, viszont most jelenleg párommal gyűjtünk egy nagyobb luxus külföldi útra.

2019. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Magam nevében nyilatkoznék én is. Nekem alapvetően sose volt fontos a külföldi nyaralás, mivel olyan családban nőttem fel, ahol anyagilag nem fért bele külföldi nyaralás, így nem is vártam el semmi ilyesmit. Most már persze, hogy a saját lábamon állok, a párommal megtehetjük, hogy elutazunk minden évben, de ha nem mennénk, se dőlne össze a világ részemről. Szerintem ez olyan lányoknak lehet fontos és elvárás, akik eleve olyan családból származnak, ahol a külföldi nyaralások alapnak számítottak.
2019. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
81%
Ne legyél ilyen begyöpösödött, a más kultúrák megismerése ma már hozzátartozik az alapműveltséghez.
2019. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Óh ember! :D

Négyes. Mondom, nem azért sajnálom, mert nincs rá keret, hanem azért, mert nem érdekel a dolog. Olyanokra simán vevő vagyok, hogy nézzünk meg egy kiállítást az ország másik felébe vagy együnk valamit xy étterembe, ami meg amarra 200km stb, de ehhez szerintem nem kell külföld és ugyan úgy utazás. :)

2019. márc. 22. 22:19
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, sokaknak ez fontos.

Én mondjuk reális vagyok, ha telik rá, miért ne (pl. imádom a horvát tengerpartot), de ha épp gyűjtünk valami fontosabbra, akkor azt helyezem előtérbe.

Viszont azért keresnék belföldön valami olcsóbb lehetőséget pár napra, mert egyrészt a kapcsolat szempontjából is fontos, hogy érjenek új ingerek, plusz jobban ki tudok kapcsolni nem otthon.

2019. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Voltam Erdélyben, Szlovákiában, Horvátországban, Ausztriában, családdal annak idején, szép szép, de engem annyira nem mozgat, hogy minden évben menjek, az meg pláne nem, hogy minden évben többször. Egyszerűen én kívülállónak érzem magam, ezért nem is tudnék sokáig megmaradni külföldön. Ilyen 1-2 napos városnézés környező országokban még 1-2 évente beleférnek, de ahová már repülni kéne vagy több napot utazni, az már a nem szeretném kategória.

Ennyi erővel az elsősegélynyújtás is alapműveltség lenne, mégsem ért hozzá mindenki, arról nem is beszélve mennyien viszolyognak a vér látványától. Visszautasítom, hogy emiatt műveletlen lennék.

2019. márc. 22. 22:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!