Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt olyan érzésetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt olyan érzésetek, hogy életetek szerelmét külföldön élve fogjátok megtalálni, és úgy is lett?

Figyelt kérdés
Nekem ez az érzésem van, és az eddigi itthoni kapcsolataim valóban nem is voltak túl tartósak. Valamiért úgy érzem, hogy külföldön kell majd élnem, és ott is fogom megtalálni az igazit.

2019. jan. 14. 17:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Bilibe lóg a kezed. Egy hazai, Borsodban élő, 1 foga van, azt is tombolán nyerő, zokni-szandálos, pörköltszaftos szájú, vastag bajszú, zsíros hajú 130 kilós vízóra leolvasó férfi lesz életed partnere.
2019. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen érzésem, és volt egy 7 éves kapcsolatom egy külföldivel (nem távkapcsolat, együtt éltünk). Végül magyar férjem lett, de külföldön élünk.
2019. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1

Ilyen akkor sem lenne, ha itthon maradnék. Idén szerzem meg a diplomám és van 3 felsőfokú nyelvvizsgám, úgyhogy a borsodi pörköltszaftos vízóraleolvasókat meghagyom a velük egykategóriás nőszemélyeknek.


#2

Köszi, ilyesmi kommentre voltam kíváncsi :))

2019. jan. 14. 18:04
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

...szóval itthon nem ment, mert "túl jó vagy másokhoz képest", de majd a dicső a külföldön :D


...ott pont ugyanez lesz, mert a német vagy brit proli semmivel nem különb, mint a magyar. A bevándorlók meg pláne.


De hát ott is "túl jó leszel" mindenkihez képest.


:D Seems legit :D

2019. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%

Ismertem már 1-2 embert, aki csak és kizárólag a külföldiekben találta meg a szerelmet.



Na nem azért, mert a külföldi annyival jobb volt, hanem, mert mindig pozitívan diszkriminálta, és mindent megmagyarázott.


Értsd, a külföldi pasi nem erőszakos bunkó, hanem határozott férfias.

A külföldi csaj nem üresfejű, hanem titokzatos.

2019. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5 Nem vagyok mindenkinél jobb, de az első kommentben leírt hapeknál fényévekkel.


#6 Szerintem nem jobbak vagy rosszabbak a külföldiek a magyaroknál, én is éltem már kint, ugyanolyan emberek :D Csak valamiért azt érzem, hogy nekem kint a helyem, ott fogom megtalálni a számításaimat.

2019. jan. 14. 18:28
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Az egyik legjobb egyetemi barátom így gondolta. Ő sem volt valami sikeres az itthoni párkapcsolatait tekintve. Már sikerült neki találni több olyan helyet külföldön, ahol meg tudta volna csinálni a gyakorlatát. Teljesen rá volt már készülve, hogy megy ki, aztán 3 hónappal előtte megtalálta a barátnőjét, akivel azóta is együtt van és most jön nekik a második baba. :) Még poénkodtunk is vele anno, hogy tuti 2 nappal azelőtt fogja megtalálni élete szerelmét, hogy kimegy. :D Végül itthon maradt miatta de a mai napig úgy gondolja, hogy teljesen megérte.
2019. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#8 Ez aranyos :D
2019. jan. 14. 18:36
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi után léptem le Ausztriába, és nem is terveztem soha a hazaköltözést, úgyhogy ezt sejtettem, és így is lett :D. Mondjuk kellett kemény 4 év ittlét, meg jópár kínos randi, mire megtaláltam a vőlegényemet, aki amúgy nem is osztrák :D. Eredetileg csak 1 évre jött ide egy internship keretén belül, de végül itt ragadt :P.
2019. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#10 Gratulálok. Honnan származik? :)
2019. jan. 14. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!