Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön élő nők! Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön élő nők! Melyik országban éltek és mik a tapasztalataitok az ottani pasikkal?

Figyelt kérdés

2018. máj. 21. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy a külföldi pasik sem futószalagon készülnek a gyárban, így aztán ugyanannyira különböznek egymástól, mint a magyar férfiak, vannak bunkók és kedvesek, vannak nagyképűek, és szerények, csajozósak, és visszahúzódók, okosak és buták.



Sajnálom, hogy el kell keserítselek, de nincs olyan, hogy x ország pasijai mind ilyenek, y országé meg olyanok.

2018. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Az első tökéletesen leírta, maximálisan egyetértek.
2018. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Londonban élek, volt jó és rossz tapasztalatom az itteni pasikkal, de ami feltűnő különbség, hogy itt mindenféle anyanyelvű és bőrszínű pasi előfordul. Viszont a viselkedés nagyon változó, pont mint a magyar pasiknál. Talán itt egy kissé elfogadóbbak az emberek a sok külföldi miatt, de nincs olyan égbe kiálltó különbség viselkedést nézve.
2018. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én ugyan még nem élek külföldön, de szoktam külföldiekkel ismerkedni és igazából elég nagyokat csalódtam, eleinte nagyon udvariasak, rendesek, nagyvonalúak(német, angol, holland pasikról beszélek), aztán úgy átbasznak a palánkon, hogy csak lesek :D Mintha az őszinteség hiányozna a nyugati pasikból vagy nem tudom, teszik a szépet, de közben ki tudja, valójában mit akarnak tőled, mi jár a fejükben. Na mindegy, lehet csak nem volt szerencsém eddig, de más is tapasztalta esetleg ezt a “felszínességet”? Mondjuk a magyar pasik is tudják tenni a szépet, de nem így, náluk nekem elég egyértelmű szokott lenni, hogy mire megy ki a dolog.
2018. máj. 21. 13:14
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

"Én ugyan még nem élek külföldön, de szoktam külföldiekkel ismerkedni és igazából elég nagyokat csalódtam, eleinte nagyon udvariasak, rendesek, nagyvonalúak(német, angol, holland pasikról beszélek), aztán úgy átbasznak a palánkon, hogy csak lesek"



LOL :D


Nem az őszinteség hiányzik, hanem ezek valószínűleg olyan rövid ideig hazánkban tartózkodó "úriemberek" voltak, akik tudják, hogy a magyar lányokat egy kis nagyvonalúsággal gyorsan le lehet venni a lábukról, eljöttek lazulni, bulizni, az asszony otthon maradt, itt meg az ő pénztárcájukhoz mérten aprópénzért felszedtek téged egy körre.



Ennyi.


(egyébként külföldiként mindig izgalmasabbnak tűnik az ember, külföldön olyan nőket sikerült nekem is felszedni, akik itthon szóba sem álltak volna velem, egyszerűen azért, mert én az izgi keleteurópai srác voltam, nem a megszokott helyi... a valóság? ugyanolyan voltam, mint a helyiek, a különbség csak a csaj fejében élt)

2018. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Aha.. hát a nyugatiak simán k#rvának nézik az összes keletit. Ezen ne lepődj meg! Azt hiszik könnyű préda vagy.
2018. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5 jaj ne nézzél naivnak, most nem olyanokról beszélek, akik csak idejöttek szexelni egyet, hanem már (alakuló) kapcsolatokról.
2018. máj. 21. 13:23
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

" jaj ne nézzél naivnak, most nem olyanokról beszélek, akik csak idejöttek szexelni egyet, hanem már (alakuló) kapcsolatokról."


:D


Ahham...


Multinál dolgozom, elég komoly mozgás van a cégnél, szakemberek fél évre jönnek vezető képző vagy szakmai csere program keretében.


Az összes naív csaj azt hiszi, hogy attól, hogy attól, hogy a srác nem legénybúcsús turista majd komolyan fogja gondolni. Van mindig alakuló kapcsolat, meg szerelem, meg minden, de mire a srácnak tovább kell állni a következő állomáshelyére, addigra elfogy a lendület. (van olyan kolléganőm, akit már név szerint keresnek a srácok, mert megkapták a fülest az előző turnustól, hogy ő 2 hét alatt szerelembe esik, és az itt töltött fél évet nagyon kellemesen lehet a lakásában tölteni)

2018. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 Én még mindig nem ilyen esetekről beszélek, de folytasd csak😀Nyilván aki csak ideiglenesen van itt, legyen az 2 év vagy 2 nap, attól hülye lennék bármi komolyat elvárni, tök egyértelmű, hogy csak szexre mennek. Aki bármi többet belelát ebbe, az naiv és butus.
2018. máj. 21. 15:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Ausztriában élek, Bécsben. Vagy az van, amit #6 írt, vagy teljesen nyitottak és jófejek, de sokan elég sótlanak. Így inkább a szintén bevándorolt fiúk társaságát keresem. Idősebb korosztályban jellemző inkább ez a keleteurópai fiatal nő = prosti dolog, talán mert nekik már tényleg bordélyba kell járniuk, ahol sajnos sok a magyar lány.
2018. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!