Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a nőről, akinek csak addig kell a pasi, amíg gyermeket nemz neki?

Figyelt kérdés
Ezt egy cseppet sem titkolja, mondjuk én, ha úgy lenne is, inkább elhallgatnám.
2019. márc. 23. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Erre nem tudok kulturáltan válaszolni, nem akarom, hogy a rendszer kitiltson, így inkább nem írom le.

Az ilyen nőtől megkérdezném, mit fog mondani a gyerekének ha felnő, és megkérdezni, hol van apa. Talán azt, hogy önző d@g volt és nem érdekelte, hogy apa nélkül nő fel.

2019. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha utána semmi támogatást nem akar akkor semmit nem szólok.
2019. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Semmi. Ő dolga, ha nem vár az apától semmit akkor meg pláne csak rá tartozik.

Valahol megèrtem, mondjuk én így nem vállalnék gyereket.

Szeretem a gyerekkel is kiszúrás. Bár nem ő lenne az egyetlen aki egyedül neveli a gyereket, mert apuka lelépett.

2019. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
"Igényes"...
2019. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
bátor
2019. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ez a férfira nézve megalázó szerintem, menjen az ilyen spermabankba.

És panaszkodik, hogy szingli, ki az az ép elméjű, aki foglalkozna vele? Ráadásul egy kisebb városban él, ahol elég sokan ismerik egymást.

2019. márc. 23. 13:57
 7/14 A kérdező kommentje:
A gyermektartásdíj azért még kinézhet. Sose tudni, mikor szorul meg úgy, hogy ehhez folyamodik.
2019. márc. 23. 14:02
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem egy csomó nő ilyen. Az ilyen “háziasszony” típusú nők, akik korán férjhez mennek, általában nem nagy lepedőakrobaták és a szexet csak a gyerekek nemzésének eszközéül látják. Az ilyen nőket szokták idővel fizetősökkel vagy szeretővel csalni.
2019. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Kedves #8as! Mi az hogy egy csomó női ilyen?? meg a szex gyereknemzésre?? ilyenkor mindig fogom a fejem. Nem a közèpkorban vagyunk.
2019. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért vagy rá irigy? tökre lerí
2019. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!