Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vicces hogy kb. azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vicces hogy kb. azon múlik hogy lesz e boldog életed hogy mennyire születtél szépnek?

Figyelt kérdés

S itt most nem csak a társas kapcsolatokra gondolok hanem mindenre.


EGy vonzó külsejű emberhez mindenhol máshogy állnak hozzá, még egy állásinterjún is, stb.


2019. márc. 23. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem, nem azon múlik.



F (aki nem született szépnek!)

2019. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
De sajnos, pontosan ezen múlik szinte minden,és pontosan ez a mai világ egyik legnagyobb gondja... mindenki ideál akar lenni, ha valaki nem születik jó génekkel, senki nem akar majd vele társas kapcsolatokat, stb. stb...
2019. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%

Én szépnek születtem, abszolúte egyetértek a kérdezővel.

Eszem is van, meg személyiségem is.

Eddig minden állásinterjúm oké volt, főleg ha kicsit kigombolt, kevésbé decens ruhában voltam :) pasizni sose volt probléma, mindig volt egy igényes szint, amiből válogathattam.

Könnyebb, ja.

2019. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

A boldogság egy belülről jövő, mentalitásbeli dolog. Aki nem boldog az szarul tekint az életre és egyáltalán nem érti.

Én mint vonzó külsejű nő kicsit sem értek ezzel egyet. Külső tényezőktől, történésektől függetlenül vagyok boldog. Ha nem jön össze egy párkapcsolat ugyan úgy boldog vagyok. Ha nem kapok meg egy állást ugyan úgy boldog vagyok. Ha valaki leszól nem érdekel. Ennek semmi köze az igazi boldogsághoz. Ha a boldogság külső tényezőkből fakad az nem boldogság. Ahhoz, hogy valaki boldog legyen a hozzáállásán kell változtatnia.

A sikereimet pedig nem a külsőmnek köszönhetem. 3 évig voltam teljes érzelmi csőd 0 önbizalommal. Semmit nem értem el. A küslőm semmit nem változott, viszont a hozzáállásom és az önbecsülésem rengeteget. Fejlesztettem magam minden téren személyiségben, ez hozta meg a változásokat. Semmi köze az ilyesminek a külsőhöz. Azok akik eddig bármelyik munkahelyemen vezető pozícióban dolgoztak kicsit sem vonzó emberek. De olyan képességeik és személyiségük van ami miatt egyértelmű, hogy alkalmasak bármilyen pozícióra.

2019. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
Így van, ez nagy igazság. Minél jobban nézel ki, annál könnyebb és boldogabb (lehet) az életed. Gondolj csak azokra a nőkre, akiket pusztán a szép külsejük miatt eltartanak meg sportautókkal furikáznak, míg egy rondább nőnek sosem lenne esélye ilyenre. Viszont az a szerencse, hogy mindenkinek van lehetősége sportolni, jól öltözködni, plasztikai műtétet végeztetni, ápoltnak lenni, szóval a szarból is lehet várat építeni :D
2019. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Én mint vonzó külsejű nő kicsit sem értek ezzel egyet"


Ja, csak véletlenül mindenhol pozitívan állnak hozzád...

2019. márc. 23. 14:53
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"

Ja, csak véletlenül mindenhol pozitívan állnak hozzád..."


Egyáltalán nem. Nagyon könnyen beleraknak a szép, de buta kategóriába ismeretlenül is. Egy átlagosan szép nőnek könnyebb karrier szempontjából.

2019. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Senki sem születik szépnek. Láttál már újszülött kisbabát csupa váladékkal, kivörösödve?

Kiskoromba meg csúnyácska voltam, össze volt nōve a szemöldököm, meg ilyen otrombán néztem ki, de ez változott is, sokat is foglalkoztam a megjelenésemmel, manapság többnyire pozitív visszajelzéseket kapok.

Van olyan ismerōsöm is, amit fiatalabb korában gyönyörūnek tartottam, de késōbb a 20-as éveiben már teljesen megváltozott, nagyon elhagyta magát.

A szépség nem egészen valami konstans dolog, aminek megszületsz és sose változna az életed folyamán, csak te gondolkodsz errōl idiótán.

2019. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg boldog vagyok, és nem születtem szépnek, és nem magától jött ez az állapot, hanem megteremtettem magamnak.
2019. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért elég sokan írigyek vagytok mégis a szép emberekre -.-
2019. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!