Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet előre tudni ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet előre tudni ha a férfi az a fajta aki magába bolondítja a nőket majd eltűnik?

Figyelt kérdés

2019. márc. 23. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha túl jól megy neki, akkor az azért van, mert előtte már sok nőt elcsábított.
2019. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Aki csak néha néha felbukkan. Váratlanul rádír hogy most felmehetne e hozzád mert érdekesmód arra járt. Ráírsz hogy elmennétek sétálni egy délután vízpartra, hiteget, vagy órákra eltűnik, látszik hogy nem akarja ezt az egészet. A talik alkalmával addig vagy neki jó amíg ő jól érzi magát, majd hirtelen leráz, nem fontos neki hogy lesz e "legközelebb" és mikor.

Nagyjából ennyi.

2019. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 De ez mire jó ezeknek?
2019. márc. 23. 16:00
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Tudom, hogy durva lesz amit mondok, de a legjobb módszer, hogy megismered, mielőtt hagyat fekszel neki.



Azért azt elég gyorsan meg lehet tudni, hogy milyen hosszú kapcsolatai voltak, hány párja, hogy ismerte meg őket, menny élt együtt velük.


Akik csak a numerára hajtanak, azok a lehető legritkábban tudnak felmutatni bármilyen komolyabb párkapcsolati múltat.



Persze az ilyen pasik azok, akiknél a nők is sorban állnak, és mindig van aki rögtön lefekszik nekik, mert ezzel akarja beelőzni a konkurenciát, így aztán ha nem sietsz, akkor könnyen lemaradsz az 5 percedről is.

2019. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Jó a kérdés, ugyanakkor nehéz is. Nőként az erősebb, tárgyilagos kérdéseket szoktam használni arra, hogy jobban megismerjem őket. Általában a surmó 20-30as csávóknak nem nagyon van erős logikájuk, csak minimális színészi hajlamuk.34N :)
2019. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem senkinek sem szabadna hagyni, hogy magába bolondítson, mindegy milyen férfi. Ha értékeked magad kellōképp, akkor olyan fèrfit keresel, aki törōdik veled, figyel rád, nem várja el, hogy elsō pár talin beadd a derekad.

Aki meg nem értékeli magát eléggé, az bedōl az ilyen fazonoknak, miközben ōk is ha jobban meggondolnák, akkor belátnák, hogy olyan férfiak után futnak, aki nem veszi ōket komolyan.

Persze sokan a magány miatt viszonyulnak így, a nōk is ragaszkodnak ezekhez a komolytalan játékokhoz, ha úgy sincs kilátásban komolyabban vehetō férfi. Nincs abban semmi rossz, a nō is vágyhat ezekre a kalandokra, csak épp nem szabadna beleélnie magát és elhinnie, hogy ez valami több.

2019. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

4.


Arról, hogy kinek milyen hosszú kapcsolatai voltak, simán lehet hazudni. Én nem vagyok egy nőcsábász, sőt inkább az ellenkezője felé hajlok, de a lényeg hogy szégyellem hogy a leghosszabb kapcsolat az életemben csak fél éves volt, ezért azt szoktam hazudni, hogy volt már két 2 éves kapcsolatom is. Mindenki elhitte eddig. Facebookon nyilván nem lehet leellenőrizni, közös képeket meg tényleg tudok mutatni lányokról, akikkel voltam, stb. (Nem vagyok full lúzer a csajozásban, de azért vannak bőven nehézségeim.)

2019. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

7: és működik a hazugság?


Jah, nem, mert ha működne, akkor már nem kellene hazudnod

2019. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs, hogy "magába bolondítja"..
2019. márc. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9es: de van, nárcisztikus, számító csávók csinálják, erősen megtervezett félmondatokkal, taktikus szövegekkel akkor is, ha csendesebbek.
2019. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!