Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Döbrösi Laura egy tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Döbrösi Laura egy tipikus magyar álomnő? Olyan fajta akiről a legtöbb férfi álmodozik?

Figyelt kérdés

[link]

Biztos sokan ismeritek valamelyik sorozatból. Oké, tudom, jelenleg most le kellett vágatnia a haját egy szerep miatt, haj nélkül elég zorall a külseje, de ettől most tekintsünk el. Egy-két év múlva újra visszanő rendes női hajméretre.

Szóval, ő lenne az a tipikus álomnő, amilyenre a legtöbb pasi vágyik? Vékony is, fiatal is, szép is, picike is, alacsony nagyon, ugye a legtöbb pasit zavar ha egy nő magas. Egy alacsony nő mellett nem jönnek elő annyira a komplexusaik.

Ilyen lenne az a fajta nő, akiről itt oly sokan álmodoznak? Ő lenne a magyar nőideál?


2018. okt. 6. 18:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Atlag muvesz piicsa. A muveszeti egyetemek tele vannak hozzahasonlo magukat KULONLEGESNEK kepzelo piicsakkal, ki nem allhato szemelyiseggel.
2018. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

1. És ha ő az, mit zavar az téged?

2. Gondolom, hogy ahány férfi, annyi ideál, tehát nem hinném, hogy lenne olyan, hogy "magyar nőideál".

3. Szerintem kifejezetten szép, és a Félvilág c. filmben nyújtott teljesítménye alapján jó színész is.

2018. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem nagyon igykszik visszanöveszteni ahogy elnézem.
2018. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat inkabb o legyen az alomno, mint a kacsaszaju lufi mellu mutansok.
2018. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

Nem néz ki rosszul, de közel se álomnő.

Nekem a szemei annyira nem is tetszenek.

2018. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

Mi a bajod ezzel a leanyzoval? Szerintem aranyosnak nez ki.

41N

2018. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%

Te tényleg ennyire hülye vagy?

Ez egy full átlagos nő, sőt, szerintem inkább csúnya.

Még hogy ideál :D

2018. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem vágom miért lenne ő álomnő..


Nem bántásból írom, hanem tényleg: kimész az utcára és 12-ből egy tucat lányt találsz. Nem azt mondom ezzel, hogy csúnya, hanem hogy teljesen átlagos, nem álomnő kategória. -Szerintem-


De egyébként meglepődsz most, de nem minden pasinak ugyanaz az álomnő. Van akinek a nagy mell vékony derék, másiknak a kis mell sportos stílus, harmadiknak a legyen rajta mit fogni.. Én pl úgy kb elégedett voltam magammal és mások is dícsértek, az a srác aki meg nagyon megtetszett, annak mégis más kategóriájú nők az ideáljai. Ez van. :D A boltban attól még ugyanannyi lesz holnap a kenyér, és ugyanolyan finom lesz a reggeli kávém. ;)

2018. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Pumukli alfahím ***** válasza:
100%
Ő,kicsoda? Nekem nincs tv-m.
2018. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki ő. A képek alapján viszont nekem biztos hogy nem az álom nőm.
2018. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!