Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lenne igény egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne igény egy hivatalos ölelgetőre?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy videót egy amerikai nőről, aki másfél éve "hivatásos ölelgető", ebből él, hogy magányos emberek fizetnek neki és összebújik velük kiskanálba, ölelgeti őket.

Ezen az oldalon is annyi magányos embert látok, vajon szerintetek mennyire lenne igény, mennyire működne egy ilyen hivatásos ölelgető vállalkozás, ha egy átlagis kinézetű, kedves, csendes lány ölelgető vállalkozásba kezdene?


2019. márc. 24. 00:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Itthon szerintem erre nem igazán lenne kereslet, tekintve az átlag anyagi helyzetét.
2019. márc. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Én igényt tartanék rá, örülnék, hogy végre van lehetőségem kihez menni ezzel.
2019. márc. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem lenne hangulatromboló, hogy pénzért ölelnének meg titeket?
2019. márc. 24. 00:16
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván nem lenne meg az élmény maximális hatása, de megpróbálnám elképzelni, hogy szeretettel történik.
2019. márc. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
De, nekem hangulatromboló lenne. Egyrészt, nekem erre nincs igényem, mert elég gáznak érezném, ha pénzért kapnék ölelést. Másrészt megkapom ingyen, szóval így főleg nem vagyok rászorulva.
2019. márc. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az igény nagy lenne.
2019. márc. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

Lenne egy pár buta ember szerintem, aki igénybe venné, de egyébként baromság az egész. Hiszen az ölelésnek szeretetből kell jönnie, a hivatásos ölelgető meg ugye nem azért ölelget, mert annyira oda van az emberért, hanem mert fizetnek neki.


Egyébként nehezen hiszem, hogy a felek közt csak ölelgetés történik. Van az a pénz, ami miatt mondjuk a bugyiba is kerülhet a csávó keze...

2019. márc. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
5.: a kérdés nyilván nem azoknak szól, akik megkapják ingyen, hanem annak a -kérdések alapján igen tetemes mennyiségű embernek, akik teljesen egyedül vannak éa magányosak, de mondjuk ku.vához nem fordulnak, mert a szeretet érzete hiányzik számukra.
2019. márc. 24. 00:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lenne rá igény a perverzek részéről nagyrészt. Elenyésző szerintem ebben az országban azoknak a száma akik ilyenért hajlandóak fizetni és nincs bennük hátsószándék.
2019. márc. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Elmegy az ember mondoconra, és ott szabadon ölelgetheti a lányokat. Sokan állnak kint olyan táblákkal, hogy ingyen ölélés. Szabadon meg lehet ölelni bárkit.
2019. márc. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!