Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korlátoztak a tinderen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korlátoztak a tinderen vagy más lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Amikor budapestre jöttem, novemberben, vagy 30-40 match-em volt a tinderen. Ezekből 5-6 randi is lett és két kapcsolat.

Viszont Akikkel szakítottam vagy nem jött össze a randi, vagy bunkók voltak, nem válaszoltak, azokkal mind unmatcheltem.

Viszont körülbelül vagy két hete hiába válogatok, a tinder nem köt össze senkivel.


Gondolom korlátozhatták a profilt, tehát én látok mindenkit, de náluk nem jelenek meg?


Direkt vettem egy új sim kártyát is, bár azonos ipről használtam, és újraraktam oda is a profilt míg a másik profilt letöröltem. De ott sem dobott ki senkit. (lehet IP alapján?)


Más is tapasztalt ilyet? Vagy most ilyen csendes időszak van? Aki párt keresett az megtalálta mág, a többiek meg nem használják az appot?


2019. márc. 24. 11:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet az is baj, hogy egy helyben vagyok. Tehát másfél hete csak itthonról tinderezek. így a tinder nem lát földrajzi mozgást?
2019. márc. 24. 11:58
 2/6 A kérdező kommentje:
novembertől kb márciusig, ez 5 hónap, tökéletesen működött a tinder. Most meg hetek óta semmi.
2019. márc. 24. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem húznak jobbra. Az is lehetséges, hogy azért nincs találat, mert nem mozogsz eleget. Nekem is volt, hogy nem dobott fel új pasikat, amikor csak otthonról tindereztem.
2019. márc. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem korlátoztak, miért tennék?


November óta két kapcsolat? Az aztán komoly :D

2019. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem korlátoztak, csak nem húznak jobbra.

Új helyre kerülve mindkét nemnek ezerszer több párja van mint amikor eltelik x idő és rendszeresen használod.

Egy idő után kb csak az új felhasználókat látod. Te látod azt a 20db megadott korosztályodba tartozó lányt aki regisztrált vagy újra láthatóvá tette az adatlapját.

Ő látja azt az 1000db pasit aki korábban is fent volt vagy vele együtt regelt. Lehet el sem ért még hozzád a sorban, vagy simán balra kerültél.

2019. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem igaz, mert csináltam még egy profilt új telefonszámmal, írtam is, ez olyan mintha új helyen lennék. Más képeket használtam, stb.

Azt sem húzzák jobbra!


Szóval valami korlátozást kaphattam. Állítólag az amerikai cégek minden adatot látnak már egyszerre rólunk. Szóval én bárhogy ügyeskedek a tinder pontosan tudja, hogy ki vagyok és ha le akar korlátozni bárhol megtalál. Szerintem

2019. márc. 24. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!