Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, igénytelennek tartját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, igénytelennek tartjátok, ha egy lány?

Figyelt kérdés

Nem süti be, formázza vagy egyenesíti a haját?


Tehát nem csinál ilyen szép loknikat, mint ma divat:

[link]


Se nem egyenesítteti tökéltesre, mint:

[link]


Hanem meghagyja átlagosan, nem csinál semmit vele, mint pl:

[link]


(tehát se egyenes, se hullámos, rendezetlen)


2019. márc. 24. 19:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Nekem mindegyik tetszik :)
2019. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem szeretem a loknikat, kifejezetten taszít. Ha szereti, csinálja, de nekem a természetes a legjobb. Ha már valami ilyen, akkor inkább vasalja. De legyen szabad arra, hogy úgy állítsa, amiben jól érzi magát.
2019. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezzel semmi bajom sincsen.
2019. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban értékelem, ha a lány nem ilyen hülyeségekkel tölti az idejét.
2019. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez igénytelenség, akkor azt hiszem, hogy nekem tetszik az igénytelenség is.

32/f

2019. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindegy, csak ne káromkodjon feszt, ne cigizzen és ne füvezzen, az hogy mit csinál a ajával teljesen mindegy, min a 3 képen szép a hajstílus, ez miatt senkire nem fogok furán nézni.
2019. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A tökéletesre egyenesített meg a szerinted igénytelen között nem sok különbséget vélek felfedezni. Ameddig nincs összecsomósodva a zsírtól és nem raszta addig nekem teljesen mindegy milyen a haja csak érjen legalább a válláig.
2019. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne mérvadó, hogy a hajával mit csinál, az ő dolga... de kövezz meg nyugodtan, nekem a harmadik tetszik a legjobban :)

23/F

2019. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Komolyan, nőként sajnálom néha szegény srácokat, hogy mi mindent kell kiállniuk, ha néha belefutnak egy-egy ilyen butuska kislányba, akik azt hiszik, hogy k..rvára érdekli a pasikat az, hogy pl. most egyenes vagy hullámos egy csaj haja. :D Ezen az óvodás szinten kínomban szoktam már röhögni. Komolyan, ez tinikategória, kislány.


Ja, és tudod, hogy mi az igénytelenség? Felvilágosítalak: ha nem fürdesz, büdös vagy, piszkos a ruhád, rohad a fogad, zsíros a hajad, piszkos a körmöd.

2019. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az igénytelen nők jönnek be, ők legalább nem ilyeneken törik a fejüket, hanem valami értelmesebb dolgon. Az meg hogy egyenes, vasalt, hullámos, stb a haj, sokban függ az arcformától, mi áll neki jól.
2019. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!