Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány ezt csinálná,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ezt csinálná, akkor igénytelennek tartanátok?

Figyelt kérdés

Van, hogy egy nap csak 1-2 órára ugrom el otthonról és ilyenkor a felvett pólómat nem dobom a szennyesbe, hanem elrakom a "még egyszer felvehető" halmazba. Szerintem felesleges lenne egy pár óra viselet után újra kimosni. Nem is engedhetem meg magamnak, hogy annyiszor mossak.

Vagy ez teljesen természetes és mindenki így csinálja? Tényleg nem tudom!

Ha megtudnád ezt a párodról, hogyan reagálnál?


2013. ápr. 12. 01:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem izzadtál bele,akkor jó az.
2013. ápr. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, hogy van esze.
2013. ápr. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem más is így csinálja. legalábbis magamból kiindulva. bár én fiú vagyok. ha valami nem koszolódott össze, nincs szaga, akkor gond nélkül felveszem még egyszer. bár ezek a a ruhadarabok nálam inkább a pulóverek.
2013. ápr. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Christian Death ***** válasza:
100%
Amíg az eredeti szine uralkodik többségben addig kell hordani, azután mehet a mosásra. Ja meg ha már ecet szagu akkor is.
2013. ápr. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én olyasmiről nem hallottam még, hogy egyszeri viselet után dobjak valamit a szennyesbe, ami nem fehérnemű.
2013. ápr. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanám annak
2013. ápr. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. ápr. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. ápr. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. :D Én mindig leveszem megszagolom, büdös szennyes nem büdös szekrény... Azt kész. :D
2013. ápr. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de 1 óra hordás után nem dobom a szennyesbe a ruháimat. Használok izzadásgátlót, naponta zuhanyzok, 1 óra alatt még nyáron, a legmelegebb hőségben sem büdösödik meg rajtam semmi... Másrészt meg ha állandóan mosva van, még a jó minőségű holmik is elvesztik a színüket, akármilyen istentuddgyamijen mosóporral van mosva.

Ha megtudnám a páromról, hogy ezt csinálná (és tudom, hogy ezt csinálja) akkor nem szólnék semmit. Ellenben furán gondolnék rá, ha a szinte teljesen tiszta ruháját dobná is a szennyesbe.

2013. ápr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!