Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha szimpatikus nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha szimpatikus nektek valaki megteszitek az első lépést vagy a férfira vártok?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert az olyan kijelentés, hogy a férfi feladata a kezdeményezés, ugyanolyan szexista, mint a nőnek a konyhában a helye.
2019. márc. 25. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Nőként mondom, hogy nincs abban semmi ha nem a férfi kezdeményez... :) Szerintem belevaló csajnak számít az, aki megmer szólítani egy férfit és nem játszik királylányt :)
2019. márc. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az a normális lány kategória, aki megteszi az első lépést, hogyha szimpatikus neki valaki. A barátságok se úgy alakulnak, hogy először a Józsikának kell megtennie az első lépést, hanem egyszerűen csak kialakul. Ellentétes neműek között miért ne működhetne ugyanígy?
2019. márc. 25. 08:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor most egyetértesz velem, vagy...? :) Mert nem igazán értem, hogy most ez megerősítés volt-e :D
2019. márc. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3#sztem egyértelmű volt,hogy Te véleményed osztja...


Barátság és szerelem más.Te csak nem mersz kezdeményezni a nőknèl,ezért akarod,hogy ők tegyék meg az első lépést.

Én nem kezdeményezek férfinál,mert ha akar valamit,akkor lép előbb-utóbb.

2019. márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Miért lenne más a szerelem és a barátság? Barátság nélkül születnek meg az elidegenült, elvárásokkal teli, egyenlőtlen és bántalmazott kapcsolatok. Nem szabadna külön választani a szerelmet a barátságtól, mert az nem szeretet hanem a szeretet elhazudtolása.

Szoktam kezdeményezni csak nem szeretem azt az érzést, hogy ez csak az én feladatom lenne. Sokat csalódtam már, sokat küzdöttem a másikért és nem történt semmi. Ezek után nyílt fel a szemem, hogy gond van a társadalommal, ezért kezdtem szimpatizálni a társadalmi nemmel, amit nem elítélni kéne hanem tanulmányozni minél többet.

Olyat nőt tudok csak elképzelni magam mellé aki nem hisz a nemi konstrukciókban és nem konzervatív mellé nem egy p1csa.

2019. márc. 25. 09:49
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Nőként sosem kezdeményezek.Ha nagyon akar valamit, úgyis lépni fog.Ha pedig nem mer, akkor nem is illünk össze.
2019. márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Akkor te is olyan szexista vagy, mint azok a férfiak akik szerint a nőknek a konyhában a helyük.
2019. márc. 25. 12:56
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
6. És honnan tudja a kiszemelted, hogy egyáltalán létezel? :D :D
2019. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7,#8: ezek mennyire hülye kérdések...:D :D :D
2019. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy bennünk van, hogy a nőnek nem illik, mert nyomulósnak hat, sőt, több férfitől is hallottam, hogy nem veszik komolyan azta nőt, aki "letámadja" őket, vagy egyszerűen csak megijednek tőle.

Félre ne érts, én már volt, hogy szolidan kezdeményeztem, inkább utalás szintjén, sosem konkrétan vallottam be az érzéseimet, de képzeld, még sose sült el jól... Nagyon el tudja venni az önbizalmát egy embernek, nemtől függetlenül is.

2019. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!