Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki külföldivel jár/járt/házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki külföldivel jár/járt/házasodott, bármi hasonló, mennyire érezte fontosnak, hogy megtanulja a párja nyelvét?

Figyelt kérdés
Konkrétabb helyzeteket kérnék, mert nyilván számít, hogy melyik országban éltek az illetők, stb., illetve az is érdekelne, hogy mennyi idő után kezdtétek el.

2019. márc. 25. 16:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Sosem éreztem késztetést arra, hogy a bukaresti barátnőm miatt meg kellene tanulnom románul...
2019. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
8 éve vagyunk együtt, házasok vagyunk. Ő nem tanult meg magyarul, csak pár kifejezést ismer, én pedig nem tanultam meg az ő nyelvén (latin nyelvről van szó). Én beszélek már egy másik latin nyelven, így az övét is nagyjából megértem. Írországban élünk, itt ismerkedtünk meg, mindketten anyanyelvi szinten beszélünk angolul, ez a közös nyelvünk. Semmi problémát nem okoz a kommunikáció, így egyikünk se tartotta fontosnak, hogy nekiálljon nyelvet tanulni.
2019. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
En fontosnak ereztem több okbol is. Egyreszt tudtam, hogy a csaladja nem beszel nyelveket, igy mindenkepp kell egy közös nyelv, masreszt pedig soha szoba sem jött, hogy Magyarorszagon eljünk, arrafele meg elengedhetetlen, hogy beszeld az orszag nyelvet kulonben irtozatosan elszigetelodne az ember. En nagyjabol rögtön azutan elkezdtem a nyelvtanulast, hogy összejöttünk, mert mindketten tudtuk, hogy ez egy komoly, hazasaggal vegzodo kapcsolat lesz, ugyhogy nem is volt kerdes.
2019. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én beszéltem az ő nyelvét, de ő is megtanult magyarul. Már 8 éve nem vagyunk együtt, de még mindig elég jól használja. Utánam brazil felelesége lett, portugálul is megtanult.
2019. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Olasz a férjem, már a megismerkedésünk előtt is tudtam közép szinten olaszul, így ezzel nem volt gond, az első naptól kezdve az olasz a közös nyelvünk (mindketten jól beszélünk angolul is). Ő magyarul nem tanul, csak amennyi ragadt rá az évek alatt, mivel nem is tervezünk Magyarországon élni így nem erőltetem én sem.
2019. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Angol nyelvterületen voltunk, angol volt a közös nyelv is. Már nem vagyunk együtt. Na, de az az arckifejezés, amikor a saját anyanyelvén köszöntöttem fel a születésnapján és mondtam neki, hogy szeretlek, mindent megért :D
2019. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A volegenyem svajci, a nemet teruletrol. Kezdetben angolul kommunikaltunk, most tolodik a nemet fele. O magyarul csak par kifejezest tud. Mivel Svajcban elunk nyilvan elengedhetetlen volt hogy megtanuljam a nyelvet
2019. márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Angolul szoktunk együtt beszélni. Pár szót, kifejezést tanítottunk egymásnak az anyanyelvünkön, de nem tartom fontosnak, hogy a párom megtanuljon magyarul. Ő se tartja fontosnak, hogy én az ő anyanyelvét megtanuljam. 5 éve élünk együtt.
2019. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Lemertem volna fogadni, hogy szinte csak női válaszok lesznek és ha lesz is férfi, tuti valami gagyibb országból lesz a nő :)

Micsoda véletlen:)

2019. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát, úgy tűnik a magyar pasik nem kellenek a külföldi nőknek.
2019. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!