Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/ nők nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/ nők nektek mi a fontosabb egy férfiben? Melyik férfitípust választanátok?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim szerint 2 jellegzetes férfitípus van, aminek persze a keveséke lenne a legtökéletesebb, de én olyat még soha nem láttam, tapasztaltam.

Az egyik a macsósabb férfia, akinek határozott elképzelései vannak, álltalában sokra is viszi, mindenhol jól megállja a helyét,mindenkivel értelmesen el tud beszélgetni, minden témához okosan hozzá tud szólni, kommunikatív, nyitott és fel lehet rá nézni. Viszont a romantikához nem igen ért, vagy inkább nem olyan fontos neki, nem mindig olyan kifinomultan kedves egy nőhöz, nehezebb bennük megbízni, és sokkal nagyobb esélyel flörtölgetne más lányokkal.

A másik típus egy visszahúzódóbb, kevésbé nyitott és talpraesett férfi, álltalában nincsenek olyan nagy álmai, tervei, nem is tud minden témához hozzászólni, mindenkivel jól megtalálni a közös hangot az előző típussal szemben, álltalában nem belőlük lesz a nagymenő üzletember, nem annyira lehet rájuk felnézni.Viszont nagyon kedves, jólelkű, érzelmesebb és romantikus, sugárzik belőle hogy nagyon szeret téged, lehozná neked a csillagokat is.Bármikor meglep egy gyönyörű üzenettel vagy rózsával, nagyon mélyen ki tudja felejzni érzelmeit, bújósabb típus, akiben 100%ig meg lehet bízni minden körülmény között.

Szóval a kérdésem az lenne ki melyik típust preferálja, vagy pereferálná jobban nagyon kíványcsi vagyok.

( azt légyszi most mellőzzük hogy a kettő mixét, mert nagyon szerencsés az aki olyat talál, de szerintem az nagyon ritka).

19/L


2019. márc. 25. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Engem a nők megpróbàltak kiosztani itt, amikor "női típusról" beszéltem, mert nekik sértő volt a megnevezés.


Kívàncsi leszek, ez is fogja-e őket bàntani.

2019. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Ez a kérdés olyan, mintha egy pasi tette volna fel, nem egy nő. Nekik a mániájuk ez a "válassz a kettőből de csak ebből választhatsz" és az is, hogy tipizálják a férfiakat. Az egyik csoportba a macsó, alfa tartozik. A másikba pedig a kérdező agendájától függően vagy a lúzer, béta vagy a kedves, alkalmazkodó.


Sajnos a válaszom nulla százalék lesz, mert nem kell egyik sem. Sem olyan, aki "nem mindig olyan kifinomultan kedves egy nőhöz, nehezebb bennük megbízni, és sokkal nagyobb esélyel flörtölgetne más lányokkal." És az sem nyerő aki "nem is tud minden témához hozzászólni, mindenkivel jól megtalálni a közös hangot az előző típussal szemben"

2019. márc. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A párom inkább a második tipusba tartozik de nagyon ritka az az ember akire ezt a sémát rá lehet húzni és az emberek nagyrésze a kettő keveréke.

Pl párom: Nem macsós, nem tud bevágódni senkinél, viszont fel lehet rá nézni és nagyon ki tudja mutatni a szeretetét.


Ez csak néhány dolog, de innen látszik, hogy a kettő keverékét nem úgy kell érteni, hogy a számodra jó dolgokat válogatod ki belőle. Emberek vagyunk hibákkal, és tudnod kell, hogy nem ez a két csoport tulajdonságai alapján választ valaki párt, hanem az alapján hogy a férfi rossz tulajdonságai mennyire verik ki a biztosítékot. Érdekes, mi? :D de gondold csak át. Van két pasi. Mindkettő romantikus vicces, okos stb, az egyik cigizik de őszinte a másik nem cigizik de kétszínű. Van amelyik nőnek az egyik jobban tetszene mint a másik, a saját értékrendje miatt

2019. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a low inhib inceleket
2019. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt férfi írta ki.
2019. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez a két típus van.

Ráadásul, attól, hogy valaki visszahúzódó, nem lesz sem romantikus, sem érzelmesebb, sem jobb lelkű, főleg nem odaadóbb. Ezzel csak a tutyi-mutyi pasik áltatják magukat, mint ahogy a kérdező is.

2019. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nagyon meglepnek a válaszok, teljesen az ellenkezőjét tapasztaltam, próbáltam direkt olyan dolgokat leírni amik általánosságban igazak, és én csak olyan férfiakkal találkoztam akik az egyik vagy amásik kategóriába tartoznak.

Egyébkén erről nem szerettem volna senkivel vitatkozni, ha lehet akkor az aki válaszolni szeretne a feltett kérdésre próbálja beleképzelni magát ebbe és erre válaszolni.

2019. márc. 25. 20:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem férfi csak még kislány.
2019. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyon buta vagy.

A pszichológia nem így működik, már senki sem osztja fel típusokra az embereket.

2019. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A 2 típus közül én mindkettő vagyok. Nem azért mondom mert oda írtad hogy mellőzük, csak ismerem magam. Szóval ez a behatárolás amit te tapasztaltál olyan szempontból jogos, hogy csak ezt tapasztaltad az életben,környezetedben de az nem jelenti hogy csak ez a 2 fajta és a keveréke nem létezne. Szóval teljesen megértem. Én nőben keresek olyat akit nem érdekelnek a felszínes témák, el lehet vele társalogni,érti a szarkazmust,tud komoly érett lenni de tud gyerek is lenni és most ez csak egy nagyon felszínes leírás volt. Szóval kivétel mindig erősíti a szabályt. :) 21/F
2019. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!