Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jo taktika?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jo taktika? Erni fog valamit?

Figyelt kérdés
Van egy baratom, aki szeret a maga modjan. Nincs masik lany, akik rairtak is mondta hogy van baratnoje. Viszont nem akar talalkozni se, beszelni se beszeltunk 2 napja. Mindig en keresem, hivom, kerem tole a talalkozokat. De pl nevnapomkor is lemondta a talalkozot, mondvan rossz kedve van es nincs kedve velem talalkozni. Igen a veget jarja a kapcsolatunk, hiszen nem arrol szol egy kapcsolat h mindent en toljak bele o meg semmit. Szerintetek jo otlet lenne hogy addig en se keresnem amig o nem teszi meg az elso lepest? Es ugyan kedves de tavolsagtarto lennek vele? Erne ez valamit?
2019. márc. 26. 06:30
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Lehet hogy erne, de nem sokat... nekem is van egy-ket haverom akikkel hol dumalok, hol nem. De ha epp olyan statuszban vagyok, elfoglalt vagy gondokkal teli es nem jelentkeznenek, oszinten fel sem tunne. Altalaban amikor igényt tartok a társaságukra nem èpp velük dumálok, tehát keresem én magamtól is.


Gond az, ha neked több interakcióra van szükséged, mint neki... mert akkor te szenvedsz, ő nem. Te taktikázol, ő meg észre sem veszi. Ha erre még be js dacolsz és nem állsz vele szóba, nos fordított esetben azt mondanám - ne gyerekeskedj. Ha mégis tennéd, le lennél építve mert erre én nem lennék kíváncsi...

de ez csak egy forgatókönyv a sok közül ;)

2019. márc. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszod :) nem szeretnek dacolni vele. Kedves lennek vele, de tavolsagtarto. Nem kerdezgetnem mikor talalkozzunk, nem irnek ameddig o sem, egyszeruen kivancsi vagyok hogy magatol feleri e esszel. De gyanitom nem.. de igazad van ha dacolok nyilvan nemi fog feljebb allni
2019. márc. 26. 07:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se taktikázz. Ha van kedved írni neki, akkor írj. Ha valaki nem keres magától, annak valószínűleg te nem vagy fontos.
2019. márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes a döglött lovat ütni. Egy próbát megér hogy te nem keresed de ha nem kap észbe... semmi értelme. Nyilvan nem kell egymás seggébe lenni de hogy egyaltalán nem foglalkozik veled...
2019. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Taktikázni eleve rossz, mert azt jelenti, hogy kerülőúton, manipulálva akarod elérni a célod. Ha akarsz valamit, akkor csináld közvetlenül és egyenesen.
2019. márc. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó őtlet hagyni néha hogy ő is keressen, viszont nem kell távolságtartóan viselkedni, légy olyan, mint máskor. Találkozót ne kérj, nála van a labda. Kérdés viszont, hogy jó neked így, találka nélkül, és ritkább beszélgetéssel? Érdemes lenne erről beszélni vele, mert a leírásod alapján egyoldalú kapcsolatnak tűnik
2019. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat igen, jol latjatok a kapcsolatom. Egyoldalu es csak en adok. Most, hogy nem keresem, nem irok neki, ez a 3. Napja, hogy nem beszelunk. Szivem szerint irnek neki, de belefaradtam, hogy en, en es csak en. Persze ne legyek tavolsagtarto de meg is bant, beszelni nem igazan lehet vele errol, neki all feljebb. Meglatjuk mi lesz, de sok jovot nem fuzok hozza
2019. márc. 26. 12:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben találsz mást, aki hasonlóképpen érdeklődik feléd, mint szeretnéd. :)
2019. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolso, vegulis igazad van 😁😁
2019. márc. 26. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!