Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó taktika az, ha csak haverko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó taktika az, ha csak haverkodok a lánnyal, és kivárom még idővel belém szeret? Nem fogok egy nőért se teperni, se futni már eldöntöttem, azért gondoltam erre!

Figyelt kérdés

Eleve olyan csajokkal beszélgetek meg spanolok, akikkel a haverságon túl többet is el tudnék képzelni.

Ezért kitaláltam, hogy nem fogok egyik után se futni, nem bókolok nekik, nem dicsérgetem, semmi jelét nem mutatom annak hogy bejön.

Mindezt azért, mert a nőkbe genetikailag bele van kódolva az, hogy aki nem "foglalkozik" velük, azt küldetésüknek tekintik hogy idővel megtörjék az illetőt.

Na már most ezt kihasználva, kivárom még magától beadja a derekát, vagy ha jobban tetszik szét teszi a lábát.

Mit gondoltok, jó ötletnek tűnhet?

Sok éves saját tapasztalatokon alapuló gondolat ez.


2017. szept. 25. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Szar otlet :D Ha valaki semmi jelet nem adja, hogy erdeklem nokent, ahhoz ugyanugy fogok viszonyulni, akkor is, ha bejon. Ha haverkent kezel, akkor en is egy tok jo havernak fogom tartani es ennyi.
2017. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
De aztán KÖNYÖRGÖM ne gyere vissza ide sírni, hogy friendzoneoltak..
2017. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Sok sikert hozzá barátom :'D Ennél többet nem is fűznék hozzá, mert látom rajtad, hogy az értelmi képességeid nem adottak a megértéséhez.
2017. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak taktika... ez a baj. Nem minden nő egyforma egy "taktika" nem működik minden esetben.
2017. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Genetikaolag belejuk van kodolva...

LOL

2017. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem kimondottan jó, ha semmilyen jelet sem adsz, mert akkor "úgy maradsz".

Tökmindegy.


Azt javaslom, hogy vagy tarts nagyon sok vasat a tűzben, vagy záros határidőn belül válts, ha úgy látod, hogy nem puhulnak a dolgok.

Nagyon záros határidőn belül...

2017. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A legrosszabb ***** válasza:
100%
A racionális logika ezt diktálná, csakhogy a gyakorlatban amíg te epekedsz utánuk, az idő alatt ők összejönnek féltucat csődörrel. Teperj értük pont ugyanúgy, mint az összes többi, pinára éhes bika, a nagy számok törvénye alapján nagyobb lesz a sikerességi rátád.
2017. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok.

Egy biztos, a megjátszás sosem jó, mert elég átlátszó tud lenni. Én a helyedben ezt az egész "haverkodás" témát hanyagolnám, rögtön flörttel indíts, legalábbis én nőként az ilyen pasikat szeretem. (Nem az adoniszságon múlik semmi, hanem a tökösségen, mert nekünk ez jön be leginkább, ha vki határozott)

Ha előbb haverkodsz, főleg úgy, hogy gyakorlatilag érdekből csinálod, egy csomó energiát fogsz áldozni fölöslegesen.

2017. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Költőnő? ***** válasza:
Genetikailag beléjük van kódolva... ha ilyen jól ismered a nőket, hh itt sípolsz és hh Nincs?
2017. szept. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!