Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen betegség, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen betegség, hogy valaki fél a csóktól, szextől, intimitástól?

Figyelt kérdés

2019. márc. 26. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Az első annyira nem furcsa, inkább csak egy kicsit ellenérzés lehet, elvileg ha jól csinálják akkor jó... Hát... Jó kérdés így van-e.


A második különösebb, általában erőszak áldozataival történik ez meg - érthető módon - illetve aki olyan közegből jön ahol ez erköolcstelennek számít.


A harmadikat viszont megértem, én is félek tőle, a pontos nevét nem tudom, de képtelen vagyok bízni másokban, tudom, hogy mindenki hazudik vagy csak úgy tesz mintha... igazából bármilyen szituációra igaz az hogy mondanak valamit, de nem azt gondolják.


Az intimitás pedig veszélyes. Kvázi kiszolgáltatod magad. Aztán szakításkor mikor megutál a semmiért, akkor visszaél vele, kiteregeti másoknak vagy próbál ezalapján megsebezni... És hiába előtte a szerelem, az emberek pillanatok alatt váltanak oldalt, kezdenek "bosszúállásba" vagy ilyesmi.

2019. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aromantikus, aszexuális irányultságú. Én - pusztán a bántó szándék elkerülése céljából - nem szívesen fogalmazok ilyen esetben betegségként.
2019. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom,akkor a nőktől félsz,ha igen,akkor Ginofóbia.

Genofóbia,ha a szextől való félelem.A wikipedia is említ különbóző fóbiákat,érdemes akár ott keresgélni.

2019. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az aszexuálitás pedig más, mint a félelem.
2019. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy simán csak valamilyen gátlása van :)

Nekem is van ugyanezektol, mert még nem csokoltam meg senkit és ezért nem is csokolok pedig lett volna alkalom....

2019. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az autistáknak, aspergereseknek is van/lehet ilyen problémája.
2019. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!