Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy gondolkodtok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy gondolkodtok erről?

Figyelt kérdés

Ki tudnátok alakítani egy olyan fiatal nővel kapcsolatot, aki mániás depresszióban szenved? (Aki nem tudná mi az, linkelek neki egy oldalt: [link] )

Sajnos úgy érzem, sosem fogom megtalálni a páromat a betegségem miatt, hiszen kevés ember tud a nehéz pillanatokban megértő lenni (elviselni az önutálatot, vagy a másik állapotban az érthetetlen jókedvet, örömtáncot, a két oldallal járó szélsőséget...)

Sokszor az az érzésem támad, az emberek érzik rajtam, hogy más vagyok, hogy valami bajom van, mert kevesen jönnek oda hozzám kezdeményezni, akár baráti, akár párkapcsolati szándékról beszélünk.



2019. márc. 26. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha van elég pénze akkor igen
2019. márc. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon szívesen megismerném, elvi ellenvetésem nincs, de hogy lehet-e ebből barátság, párkapcsolat, az ettől független. Ha szimpatikus, akkor nyilvánvalóan megpróbálok mindent elkövetni, hogy megértsem és elfogadjam a betegséget, valamint, hogy tudjam támogatni (akár barátként, akár párként). Ha nem, akkor pedig nem fogom a betegségre fogni.

23/F

2019. márc. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt orvos diagnosztizálta?
2019. márc. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem szintén lelki problémám van, többek között szociális fóbia, biztos meg tudnánk egymást érteni.
2019. márc. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem bírnám az tuti...

F35

2019. márc. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy megpróbálnám a dolgot. Minden lehet5séges.
2019. márc. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!