Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet pesszimistán hangzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet pesszimistán hangzik, de ti nem gondolkodtok el néha lefekvés előtt, hogy egyel kevesebbet kell már csak aludni a halálotokig?

Figyelt kérdés
Talán ahhoz is hogy együtt legyek egy lánnyal, de az előbbihez biztosan.

2017. szept. 24. 22:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nope
2017. szept. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Nem igazán, viszont arra szoktam csak gondolni, hogy soha nem lesz olyan rész már az életemben amikor boldog tudok lenni és ez elszomorít.
2017. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez mitöl párkapcsolati kérdés?
2017. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az önsajnáltatás károsabb bármelyik drognál.
2017. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt? Inkább felkelés után, nem? :)
2017. szept. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Én azon gondolkodom néha hogy lehet a mai lesz az utolsó éjszakám, és még nem láttam a Barátok közt végét, pedig már a kezdetektől nézem..ez erőt ad,és motivál :D
2017. szept. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én ezt inkább mondanám úgy, hogy egyel kevesebb nap addig amíg meg nem őrülök véglegesen, vagy válik labilissá a személyiségem. Bár ennek pozitív hozadéka, hogy ezeket az utolsó napokat még élvezem olyan téren, hogy még "magam" vagyok. Szinte biztos, hogy meg fogok őrülni, le is jegyzeteltem az emlékeim és gondolataim a későbbi időkre. Nagy-nagynéném is így cselekedett és milyen jól tette, mert így ezek megmaradtak azután, hogy 28 évesen megőrült (előtte is fura volt, mint én is, sajnos) és öngyilkos lett.
2017. szept. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én tisztelem es felnézek azokra akik maradéktalannul boldogok tudnak lenni. Régen én is olyan voltam, de a tudatom kibővülésével egyenesen arányosan nőtt a reménytelenség bennem, amire egy barátnő is csak tüneti kezelés lenne. Ja hogy az nem arra való? Akkor halálosan beteg vagyok az emberi orvosi diagnózis szerint, sajnálom, ez jutott nekem.
2017. szept. 24. 23:09
 9/18 anonim ***** válasza:

Dehogynem.

Örülök, hogy egyre közelebb kerülök a halálom órájához, mert a barátom kivételével mindenki egy utolsó bunkó idióta módjára bánik velem.


21/L

2017. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem, én azon gondolkodom, hogyan juthatnék el a 446 fényév távolságra lévő Plejádokra.
2017. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!