Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt e már valaki olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt e már valaki olyan helyzetben, hogy a párja börtönbe került?

Figyelt kérdés
Nem negatív kommentárokat szeretnék kapni, nem vádaskodást.. Az én páromnak két évet kell még leülnie. Nem rossz ember, nem is az okokra lennék kíváncsi, hogy kinek és miért került börtönbe a párja, hanem tapasztalatokat, hogy ki, hogyan élte ezt meg, kibírta e a kapcsolat, szabadulás után hogyan folytatódott a kapcsolat stb..

2019. márc. 27. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt tapasttalatom, de két kimenet lehet : a) ha nagyon szerelmes valaki, megvárja , míg kijön b) nem annyira szereti, vagy a távolság miatt, ilyenkor összeszűri a levet mással. ( ez szokottinkább történni....)
2019. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még ilyenben tapasztalatom, így nem feltétlenül lesz releváns a válaszom. Több dologra is fel kell készülnöd. Ahogy az egyes is írja, a távolság miatt tönkre mehet a kapcsolat, vagy ki is tarthat ha akkora a szerelem. Ha ez utóbbi történik, akkor a szabadulás után a párod meg lesz bélyegezve, hiszen a társadalom elég negatívan áll hozzá a börtönviseltekhez. És a párod által te is meg leszel bélyegezve. Kérdés, ezt kibírja e az a szerelem.
2019. márc. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, most olvasom hogy idiótán fogalmaztam, szóval szerencsére nem volt ilyen tapasztalatom és remélem nem is lesz
2019. márc. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a környezetemben két ilyen ügy volt.

Mindkettő vállalkozó volt, aztán végülis nem erőszakos bűncselekmények miatt ültek.

Egyiknél a feleség szeretőt tartott, aztán utána éltek tovább, a másik nő meg szimplán lelépett egy másik vállalkozóval.

2019. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen ismerős, kb a barátnője már a következő héten mással volt....
2019. márc. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a párom már 6 hónapja előzetesben van. A kapcsolatunk előtte nagyon erős volt. Ebben az elmúlt 6 hónapban mindig mentem látogatni, megy a levelezés.. én úgy érzem kifogom bírni még a két évet, nagyon szeretem és nem kell más férfi. Tudom ezt most mondom és sajnos az idő kiölheti az érzéseket stb.. de én úgy állok hozzá, hogy megvárom,mert ér annyit a szerelmünk, hogy várjak rá!
2019. márc. 27. 16:31
 7/7 anonim ***** válasza:

szia igen sajnos az én vőlegényem áprilisban vonult be de mi már együtt éltünk eszembe se jutott hogy ne várjam ki

kitartást nektek is elmúlnak ezek az évek és élhettek boldogan utána csak most erősnek kell maradnotok neked támogatnod kell őt neki pedig tanulni ebből az esetből

minden jót nektek:)

2019. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!