Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogysn viszonyulj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogysn viszonyuljak hozzá ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki foglalkozott Avon termékekkel.Egy,városban élünk És találkoztam,vele hogy át adja ezt a katalógust.És azóta,folyamatossan,ìrkál egy közösségi,oldalon.Úgy hogy,van felesége.Nem szeretnék dúrva,lenni vele de szerintem ez ìgy nem jó ötlet hogy a felesége,háta mögött ìrkál Amikor rá kérdeztem mit,szeretne akkor annyit mond, csak hogy barátkozni akar.De nekem ez a helyzet kissé kellemetlen.Hiszen,mindketten pár,kapcsolatban élünk.
2019. márc. 7. 17:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Múltkor is olyanokat,mesélt hogy a felesége háta mögött is elő fordult hogy meg tetszett neki már,más.Meg sokszor,furcsa kérdéseket tesz,fel Szerintetek létezik hogy többet is akarna tőlem,vagy minek keresi a társaságom?
2019. márc. 7. 17:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt az a kérdés, hogy Te mit akarsz tőle? Mert ez az írásod alapján nem egyértelmű.


Ha tényleg semmit akkor ilyennél csak a határozott durvább elutasítás a megfelelő. Le kell tiltani fb-ról.

2019. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel a pasi egyszerűen megmondod neki ne haragudj de párkapcsolatban vagyok és nekem meg véletlenül sem fordul meg mellette más a fejembe. Így ha lehet csak annyit kommunikáljunk amennyi szükséges. Kész passz.
2019. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Játszod itt a hülyét.. Ha annyira kellemetlen lenne a helyzet, akkor már rég leállítottad volna, nem válaszolgatnál neki a kérdéseire.
2019. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki,hogy nem akarok vele beszêlni.Ezekre a dolgaira meg végkêpp nem vagyok kíváncsi.És barátkozni sem szeretnék.Így,ennyi.
2019. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!