Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikerként könyvelhető el, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerként könyvelhető el, ha egy szép embert megkapsz egyetlen éjszakára, de utána hallani sem akar rólad?

Figyelt kérdés
Holott te folytatásra számítottál.
2019. márc. 27. 11:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzen meg bárki, de nekem sokkal szarabb volt, amikor ronda pasival szexeltem, és persze még a szex is fos volt. Utána sokkal nyomorultabbul éreztem magam, mint akármikor.

Inkább a helyes pasi egy éjszakára, akkor legalább ennyi örömöm volt az életben.

2019. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"A csajoknak nem, mert strigulàk lettek az alfahím listàjàn."


Vagy éppen behúzhatnak egy újabb strigulát az alfa hímekkel megélt kalandokat tartalmazó - képzeletbeli - noteszukba. xD

2019. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!