Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy vetnetek veget ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vetnetek veget ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Nem foglalkozik velem, talalkozni sem talalkozunk, es mar lassan beszelni sem beszelunk. Igaz tavkapcsolat (de en barmikor tudnek menni hozza, o az aki lemondja) megcsalas nincs a dologba! De emellett tenyleg nagyon megtud bantani lelkileg. Hiaba szervezem a programokat, lemondja es mar mar megkerdojelezi, hogy minek? Tegnap este is nagyon megbantott vele, mert tenyleg probalok 110% nyujtani de megsem ertekeli es megsertodtem vagyis ez annyit jelent, hogy nem reagaltam arra amit kovetkezonek irt. Erre a vegen neki allt feljebb es en voltam a hibas. Hiaba beszelek vele a problemaimrol tamadasnak gondolja. Szerintetek hogy vessek veget? Egyszeruen mondjam el kerek perec vagy adjak meg egy utolso lehetseget es kicsit vegyek vissza, ne keressem, ne irjak neki, hiaba sertodik meg, hatha elgondolkozik?! Ti mit tennetek?
2019. márc. 28. 06:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem eszre se venne, ha veget vetnel ennek.
2019. márc. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeret, csak még úgy tűnik valamiért nem benne annyi, hogy végett vessen ennek.
2019. márc. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezt en is igy latom.
2019. márc. 28. 07:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem szeretném megbántani az érzéseidet, de amit leírtál, az alapján ez nem is igazán tűnik kapcsolatnak.


Ha ilyen helyzetben lennék, hogy a másik így viselkedik velem, így viszonyul hozzám, egyszerűen megírnám neki, hogy tekintettel arra, hogy így eltávolodtunk egymástól érzelmileg, részemről vége annak, ami köztünk volt, minden jót kívánok neki, én nem fogom többet keresni, és kérem, hogy ő se tegye.

2019. márc. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom, hasonlora gondoltam en is. :)
2019. márc. 28. 07:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Már régen szakítanod kellett volna.
2019. márc. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki, hogy ennek semmi értelme, ne raboljátok egymás idejét tovább. Kívánj neki sok boldogságot a jövőre nézve, aztán nem keresd többet.

Egy távkapcsolat alapból necces, de ha lemondogatja a találkozásokat, meg messengeren veszekedtek állandóan, ha ír az egyik azért, ha nem ír meg azért,akkor ennek semmi értelme. Keress valaki olyat, aki közel van és szemtől szembe is tudtok vitatkozni :D

2019. márc. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszi utolso, megfogadom 😁😁
2019. márc. 28. 09:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna ki a kérdést. Szó szerint ugyanez van nálunk!!

Én már lelkileg nem bírom. Folyton gyomorgörcsöm van. Alig akar találkozni, nem keres magától soha neten. Ha írok is neki, akkor bunkó. Szerintem az sem érdekelné ha sosem írnék neki. Honnan tudod, hogy a megcsalás ki van zárva? Én sajnos arra gyanakszom. :( Egyik napról a másikra lett ilyen bunkó. Ha problémám van, sosem hallgat meg, azt mondja ne beszéljem a hülyeséget. Pedig ma megyek orvoshoz, félek tőle, de tegnap sem volt egy jó szava sem hozzám. El sem köszönt este. Ha a szüleim érdeklődnek felőle, arra is az a válasza, hogy nekik nem mindegy mit csinál, nincs mit mesélnie.

Szakítás a megoldás csak sajnos :( Ez a helyzet így nem normális nálatok sem, te is tudod.

Kitartást!

N

2019. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hat akkor igazan aterzed a helyzetem. Igen ez lesz a megoldas a problemara, csak kicsit meg erot gyujtok. Neked is kitartast, aztan minden jo lesz :)
2019. márc. 28. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!