Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy vetnetek veget ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vetnetek veget ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Nem foglalkozik velem, talalkozni sem talalkozunk, es mar lassan beszelni sem beszelunk. Igaz tavkapcsolat (de en barmikor tudnek menni hozza, o az aki lemondja) megcsalas nincs a dologba! De emellett tenyleg nagyon megtud bantani lelkileg. Hiaba szervezem a programokat, lemondja es mar mar megkerdojelezi, hogy minek? Tegnap este is nagyon megbantott vele, mert tenyleg probalok 110% nyujtani de megsem ertekeli es megsertodtem vagyis ez annyit jelent, hogy nem reagaltam arra amit kovetkezonek irt. Erre a vegen neki allt feljebb es en voltam a hibas. Hiaba beszelek vele a problemaimrol tamadasnak gondolja. Szerintetek hogy vessek veget? Egyszeruen mondjam el kerek perec vagy adjak meg egy utolso lehetseget es kicsit vegyek vissza, ne keressem, ne irjak neki, hiaba sertodik meg, hatha elgondolkozik?! Ti mit tennetek?
2019. márc. 28. 06:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen teljesen megértelek. Nekem még az esik rosszul, hogy mikor neki valami problémája van, akkor arról kell beszélni napokat. Mikor velem van valami, nem is érdekli. Mindig azt kamuzza, hogy fáradt, meg nem ér rá velem beszélni, előtte meg írja, hogyha szabadnapos akkor egész nap netezik. Nagyon fárasztó elfoglaltság.


Köszönöm a biztatást Neked!

2019. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!