Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17-23 évesen nem csajoztam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-23 évesen nem csajoztam, és most 24 évesen szűz vagyok. Ez már tragikus?

Figyelt kérdés

2019. márc. 29. 00:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

Elég tragikus, de még javíthatsz rajta. Mivel a kapcsolatokhoz szükséges tapasztalatod hiányzik, ezért azon javíts, amin tudsz és fontos: A külsődön. Kondi, stílusodhoz illő jó ruhák, jó haj, stb.

Ha a külsőd meglesz hozzá, akkor próbálkozhatsz és lesznek sikerélményeid. Szépen behozhatod azokat a szociális lemaradásaid, amik szükségesek egy kapcsolathoz.


#2: Kérlek, másold már be, hogy a kérdező hol picsogott. Leírta a helyzetét tényszerűen és feltett hozzá egy kérdést. Az tragikus, hogy 0 empátiával idevágjátok férfiak által kiírt kérdésre, hogy picsogás. Van 2-3 felhasználó, aki naponta feljár és ugyanazt a ctrl+c, ctrl+v "lúzerpicsogó" választ bevágja mindenhova? Ettől jobban érzitek magatokat vagy mi? Női kérdéseknél miért nem látni ezeket a válaszaitokat?


#4: Muti már a statisztikát, amiből kihoztad, hogy a férfiak 99%-a csajozni akar. Arról nem is beszélve, hogy a környezetemben pl. azok, akik barátnőt akarnak (társként, hosszútávra) ugyanúgy azt mondják, hogy csajozni akarnak.

Továbbá mi tragikus abban, hogyha az emberek egy része csajozni, pasizni akar? Ha ezt akarják, hát csinálják. Vagy az emberek 99%-ának úgy kéne kiépíteni a kapcsolatait, ahogy neked szimpatikus?


#6: Az meg, hogy ez a válasz le lett pontozva... Férfiakról lelehet írni, hogy fúj, csajozni akarnak, de nőkről nem lehet leírni, hogy pasizni akarnak? Ez mégis mi? Ráadásul az egyik válasz a férfiak 99%-áról szólt, a másik egyes nőkről.

Nem először teszem fel a kérdést: Az itteni női felhasználók egy rész tényleg nem veszi észre, hogy mennyire durván szexista megnyilvánulásokat nyom?

2019. márc. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szuzen fogsz meghalni !
2019. márc. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem a külsőmmel van baj hanem hogy félénk vagyok
2019. márc. 29. 06:57
 14/16 anonim ***** válasza:
#13: Ha ennyi, akkor tinderezz és kész. Írni láthatóan nem félsz.
2019. márc. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem ez picsogàs... Naponta 5 ugyan ilyen kerdés jön, csak más köntösben.

Ehez nem kell pénz, hogy tudjon változtatni. Erőt kell magàn venni, ha szeretne egy pàrkapcsolatot..

Nincs lehetetlen. Nem várhatja el hogy csak úgy az ölèbe pottyan az élete pàrja!

Az érdeklődési körében, a hobbijában biztosan tudna lányokkal ismerkedni.

2019. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem ciki. Én 23 évesen jöttem össze az első barátnőmmel, vele vesztettem el a szüzességemet. Persze az évek előrehaladtával engem is egyre jobban zavart, hogy nem volt senkim és ez az érzés csak egyre erősödött, ami azt okozta, hogy még bátortalanabb lettem. A barátnőm nagyon kedves és figyelmes volt velem, segített a belső gátlásaimat lebontani, persze ez önmagában nem volt elég, nekem is dolgoznom kellett magamon. Egyszerűen bármilyen fejlődés mindig kényelmetlen, szenvedéssel jár, de helyetted senki nem fogja megtenni, le kell győznöd a gátlásaidat, magadnak kel felelősséget vállalnod az életedért. Nagyon találó: vállalnunk kell a felelősséget az életben, hogy jelentőségteljes életet tudjunk élni. Plusz félelemfaktor volt esetemben a korkülönbség, attól tartottam, ha kiderül, hogy szűz vagyok, akkor csalódott lesz, neki ez már nem hiányzik, tapasztaltabb valakit keres. Ha attól tartasz, hogy ezt valaki cikinek tartja, akkor azt inkább engedd is el rögtön, komoly értékválságban lehet az illető.
2019. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!