Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elviselnétek, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselnétek, ha a barátnőtök (nagyon) függne tőletek érzelmileg?

Figyelt kérdés

Tehát a boldogsága legnagyobbrészt rajtatok múlna, azon, hogy mennyire törődtök vele.

Igazából nem tudom, hogyan lehetne megoldani ezt a problémát.


2019. márc. 29. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem biztos, hogy hosszú távon ez elviselhető, mert ha átcsap kényszeres ellenőrizgetésbe és beteges féltékenykedésbe akkor az már nagyon rossz és mérgező.
2019. márc. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Sehogy nem lehet ezt megoldani, már bocsi. Az ilyennel nem érdemes kezdeni. Attól, hogy ő nem talált célt az életének, önbizalomhiányos, érzelmifüggőségben szenved, attól még neked lehet teljes boldog életed. Nem kell az ő "terhét" is magadra venni.

Ha valaki másoktól teszi függővé saját boldogságát az már régen rossz, és pszichológushoz irányítanám első sorban.

Ő mit csinált eddig? Miért nem boldog?

2019. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Senkinek se múlik rajtam a boldogsága, és nem is fog soha. A saját boldogságod egyedül csak is rajtad múlik, senki máson. Ahogy az én boldogságom is csak is rajtam múlik. Az érzelmi függés pedig természetellenes. Az egós elmével azonosult tudatállapot egyik jelensége ez.

Miért nem teszed fel magadnak a kérdést, hogy vajon ha mások képesek arra, hogy ne ilyen tudatállapotban éljenek, akkor te miért nem? Miért nem fejlődsz és lépsz túl a gyengeségeiden? De ha neked jó így, és szeretnél egy életet fájdalomban, szenvedésben és érzelmi függésben leélni, akkor ne fordulj befelé, és ne kezd megvizsgálni önmagad. A te döntésed. Ahogy minden fájdalom és szenvedés is. Az is, amiről a kérdés szól.

2019. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
El. Addig bármikor lefeküdhetek vele.
2019. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem egy normális párkapcsolatban az embernek igenis sokat számít, hogy mennyire törődik vele a párja. Törődés alatt értem a lelki (beszélgetés, együtt töltött idő), a fizikai (ölelések, összebújások, szeretgetés), a szexuális törődést, a közös programokat, stb. Megsúgom, ezektől lesz egy kapcsolat szerelmi kapcsolat, meg párkapcsolat. Ha ezek nincsenek, az max szexkapcsolat, vagy barátság. Nekem az a furcsa, hogy ezek a TERMÉSZETES dolgok valaki számára terhesek tudnak lenni.


Senkinek sem muszáj párkapcsolatban lenni, hidd el, kérdező, ha te nem akarsz törődni a barátnőddel, lesz majd más, aki megteszi.

2019. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5

Nem érted,hogy miről szól ez a kérdés. Ami valahol jó, mert nincs a környezetedben ilyen helyzet.


Szerintem nincs külső laikus megoldás.

Szakember esetleg, vagy maga az érintett erős tudatossággal képes lehet rajta változtatni.

2019. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Nem vállalnék ekkora felelősséget pedig nem vagyok hűtlen ha van barátnőm ne ilyenekre gondolj, de viszont tudom mekkora szenvedést tud okozni a túlzott értelmi kötődés ugyanis én így kötődtem azokhoz a lányokhoz akiket szerettem.


"El. Addig bármikor lefeküdhetek vele."

Valami azt súgja nincs valami sok tapasztalatod a nőkkel. Nekem sem nem azért mondom de te egy igazi csoda vagy még hozzám képest is.

2019. márc. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én vagyok „a” nő, úgy látom, szült félreértéseket a nem egyértelmű megfogalmazásom. Önreflexióm van, havi több tízezrem a magánpszichológus finanszírozására nincs, TB alapon meg már jártam néhányhoz, de egyikük terápiája sem bizonyult valami gyümölcsözőnek. Hogy miért lettem ilyen, abba most nem folynék bele, mert messzire vezetne, és talán a kérdés szempontjából is kevéssé lényeges.

Egyébként nem aktuális a téma, mármint nincs jelöltem párkapcsolatra, csak az önismeretemből tudok kiindulni. Amikor legutóbb kötődtem valakihez, és úgy tűnt, hogy viszontszeret, egyszer csak elkezdett ridegen viselkedni velem (közölte, hogy nem vagyok fontos a számára és tökmindegy neki, hogy beszélünk-e egyáltalán), amitől irreális mértékben padlóra kerültem, kikészültem idegileg, meg akartam halni. Viszont ameddig kedves volt velem, ölelgetett, számíthattam rá, mondogatta, hogy mennyire szeret, végtelenül szerencsésnek és boldognak éreztem magam. Ebből gondolom, hogy most is szélsőséges érzelmek között csaponganék annak a függvényében, hogy miképpen bánna velem a választottam. És fogalmam sincs, mit tehetnék meg saját magamért, hol kellene elkezdenem az öngyógyítást segítség nélkül. Nincs sok köze a viselkedésemnek a féltékenykedéshez meg az ellenőrizgetéshez.

2019. márc. 30. 01:59
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"Valami azt súgja nincs valami sok tapasztalatod a nőkkel. Nekem sem nem azért mondom de te egy igazi csoda vagy még hozzám képest is."


Ha tőled is függött volna érzelmileg egy csaj, akkor tudhatnád, hogy bármikor meg lehet fektetni, mindig lesz kedve a szexhez.

2019. márc. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, olvass Csernus Imre, Almási Kitti, Bagdi Bella, Osho, Louise L. Hay, Rhonda Byrne, Kurt Tepperwein könyveket.

Iratkozz be a helyi könyvtárba, olvass és gyógyítsd meg magad.

2019. márc. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!