Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalabb férfiak! Mit adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb férfiak! Mit adnátok meg érte, hogy legyen egy idősebb barátnőtök? Mit vártok egy ilyen kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy a fiatalabb férfiak egyszer csak rádöbbennek, hogy szeretnének gyereket, egy idősebb nő pedig már nem biztos, hogy szeretne.

Másrészt, ha már megtapasztalta, hogy milyen egy idősebb barátnővel, akkor elmúlik a varázsa, nem?


2019. febr. 25. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
De miért téma mindig a gyerekvállalás? Nem értem. Az azonos korúak sem maradnak együtt, nemhogy holtodiglan.
2019. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit semmit.
2019. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 37 vagyok, és az idősebbek jönnek be. Alapból nem szeretnék gyereket, tehát ez nem lenne akadály, simán bejönne egy idősebb nő... Viszont lábfétises vagyok, így szerintem el is vágtam magamat.
2019. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mármint tőlem idősebb vagy idősödő korú? Nem mindegy. A lány aki most tetszik 5 évvel idősebb tőlem. Úgy elvarázsolt mint ahogy még soha senki. Mit adnák meg érte? A fél karomat is. Mindent. Persze nem akarok becsicskulni de úgy érzem sokszor hogy bármit megtennék a szerelméért. Azt nem hiszem hogy az ő varázsa bármikor is elmulna az életemből. Mit várok a kapcsolattól? Hogybszerethessem és hogy szeressen. Hogy az egyetlenek az igaziak és a végsők legyünk egymásnak. Hogy együtt legyen boldog családunk.

De kicsit elszaladt velem a ló. Ezek sajnos még csak ábrándok.talan egy szép nap valóra válnak. Mindent megteszek érte.

23/F

2019. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi ez a hülyeség hogy mit adnék meg? Akartam dugni sok ilyet. Megtettem. Jó volt. Elég volt. Ennyi. Ez nem olyan nagy cucc. Minden srác átél ilyet, annyit amennyit csak szeretne. Ha nem gyk-s lúzer...
2019. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megy a válogatás...
2019. febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért ne haragudj, de nem mindegy hogy csak 3-8 évvel vagy 15-20 évvel időebb a hölgy :D
2019. febr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!