Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni az ellen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni az ellen, hogy kevésbé legyek közvetlen? 20/F

Figyelt kérdés
A lányok nem tudják eldönteni szerintem, hogy mit akarok és barátzónáznak, pedig keresnek, írnak, de én meg ilyen "barátkozós típus" vagyok. Mert oké, h tetszik egy lány, de szeretem felmérni,h milyen is és addigra már havercsaj lesz, rem értitek mire gondolok.

2016. aug. 10. 23:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Na kicsit értelmetlenre sikerült ez a kérdés lol
2016. aug. 10. 23:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs miről beszélsz... Ismételd el érthetőbben. :D
2016. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem a kérdést, kommunikációs félreértés lehet, vszínűleg nem NŐként tekintve őket, nem bókolgatva és szemezgetve kommunikálsz velük, ezért nem a potenciális férfit, csak a havert látják benned, mert a jó fej nem feltétlenül egyenlő a jó pasival. Néha mérd végig férfi tekintettel is őket, de ne túl durván, hogy vegyék az adást.
2016. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a normális választ, rátappintottál, nem tudom egyébként miért nekem ez a szemezgetés, bókolgatás annyira műmájerkedésnek tűnik, az emberek pont azt szeretik bennem, hogy természetes vagyok, nem kell megjátszaniuk előttem magukat, habár ez csajozás terén még nem nagyon jött be, szóval lehet változtatnom kell. Kössz még egyszer!
2016. aug. 11. 00:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy nem a férfit látják meg bened. Kezdetektől fogva kell a szexualitás az ismerkedésben, félreértések, jól nézd meg, játékosság, stb.
2016. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!