Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit gondol a "nappali...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol a "nappali ismerkedésről"?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok véleményére volnék kíváncsi. Hogyan reagálnátok ha valaki nappal az utcán váratlanul, tök ismeretlenül odamenne hozzátok beszélgetni, ismerkedni? Mint például ebben a videóban:

https://www.youtube.com/watch?v=yua_4wtK_ps (1:13-tól kezdődik)

22/f


2019. ápr. 1. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként azt tudom mondani, hogy nem éri meg a nappali ismerkedésbe ennyi energiát belefektetni, mert a nagy számok törvénye játszik. A legtöbb csaj siet valahova, megy a dolgára, na meg csak egy idegen vagy neki elsőre, nincs rólad semmi előismerete. Szerintem nincs értelme így hajkurászni a csajokat, max ha egy spontán random lehetőség úgy adódik, akkor hasznosíthatod az ilyen fajta tudást.
2019. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer odajött barátnőmhöz és hozzám egy ilyen puatanonc jancsika, még vagy 4 éve. Minket igen csak idegesített, mert nem vette a pályát, hogy húzzon el, hanem probálta mindenáron folytatni a társalgást.
2019. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és akkor hol tudnék ismerkedni manapság? az internetes oldalakon meg a tinder nevű gyönyörűségen kívül?
2019. ápr. 1. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy az esti ismerkedés az utcán miért lenne jobb? Szerintem sokkal rosszabb.
2019. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 Igazából nagyon sehol, a szórakozóhelyeken ugyanolyan esélytelen a csajozás, (hacsak nem vagy a buli legnagyobb arca) általában mindenki a barátaival/barátnőivel jön és megy, max csak kis dörgölőzést lehet elérni, cserébe sok pénzt ott lehet hagyni a belépőre meg a drága italokra.

Ezen kívül még a szociális kör van, de gondolom az meg nem annyira tág.

2019. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol lehet, de ha nem vevők rád, akkor ne erőltesd tovább.
2019. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem legnagyobb sikerű "ismerkedések" még mindig vagy ismerősök ismerőseivel, vagy másnéven, ahogy előző mondta, szociális körben, meg valamilyen érdeklődés köré szerveződő társaságokban (sport, anime, könyvklub, akármi) történnek. Nyilván, ha nagyon otthoni hobbid van, vagy túlnyomóan pasikat érdeklő, akkor az se segít.
2019. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!