Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatod van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatod van a neten való ismerkedésről?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem túl jó. Próbálkoztam én társkereső oldalakon de nem jártam sikerrel. Mondjuk nekem nagyon idegen, gyakorlatilag vak randi. Képre sose adok, első ránézésre valahogy még mindig pontosabb kép jön le valakiről, mint a monitoron keresztül. Főleg, ha nem is a saját képével dicsekszik az illető..


De ha valakit személyesen többször láttam, és mondjuk interneten kezdődik beszélgetés, vagy a saját esetemben váltottunk is személyesen előtte pár szót de utána interneten beszéltünk inkább, az már más helyzet. Nekem bejött, bár még mindig nem olyan, mint a személyes ismerkedés. Gyakran érdekelne a hangnem egy bizonyos témával kapcsolatban, vagy élőben a reakció. Csak így olvasva csak a töredékét adja vissza a dolgoknak, így sokkal nehezebb a netes beszélgetés.

2015. aug. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felejtős. Senki nem az akinek mondja magát.
2015. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem túl jó. Akármelyik társkeresőn voltam eddig, megnéztem egy random lányt és azt láttam, hogy több mint ezren küldtek neki levelet. Teljesen mindegy, hogy milyen lány volt. Egy férfi labdába sem rúghat itt.
2015. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyetlenegy sikersztorit ismerek, a lány írt rá a fiúra. ' hét beszélgetés, randevú és együtt vannak.


Hozzáteszem a fiúnak van lakása, állása és 30as.

2015. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Haverilag szívesen levelezek bárkivel, és ennyivel le is szoktam húzni a rolót, ami az interneten való ismerkedést jelenti. Ha valaki jobban puhatolózik (főleg ha nőnemű az illető), akkor egész egyszerűen nem válaszolok, és az egész addig történt beszélgetést elfelejtem.
2015. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért? Bárányhimlős leszel a nőktől?
2015. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ott találtam párt, és a legközelebbi 2 barátom is (egy férfi és egy nő). Persze százból egy, aki normális, de pont elég egyet találni. Mindegyik "végső" egymásra találásnak tűnik. Persze én nem ültem és vártam a leveleket, hanem írtam mindenkinek, aki szimpatikus volt. Sok nő pont ott rontja el, hogy vár a nagy Ő-re, aki talán már el is felejtette, hogy fent van az oldalon.. Egyébként én nem találkoztam olyasmivel, hogy másnak adta volna ki magát a partner, az ilyen trollok valószínűleg lekoptak valahol az első levél után, mikor nyilvánvalóvá vált, hogy nem fogok egy nap után találkozni senkivel. Ha az érdeklődés nem él túl 1-2 hetet, akkor kár vesztegetni az időnket.
2015. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindkét barátommal interneten ismerkedtem össze. Az elsővel egy chatoldalon, a mostanival pedig egy online játékban. Persze egyikőnk részéről sem párkeresésnek indult a dolog, csak elkezdtünk beszélgetni, ill. együtt játszani, aztán alakultak a dolgok.
2015. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Noren1989 ***** válasza:

Nem túlzottan hatékony a dolog, de lehetséges.

25/F

2015. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak szexkapcsolatot sikerült összeszedni. De ami egyértelmű: ott is pont ugyanolyan emberek vannak, mint akárhol máshol. Nekem az vált be, hogy hamar találkoztam a másikkal, akár aznap. Aki kamuzott, az persze ilyenkor rögtön visszatáncolt :D
2015. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!