Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 24 évesen szűz vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 24 évesen szűz vagyok nagyon elrontottam az életem?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki belém kötne, nem fogadtam cölibátust, sajnos ez így jött ki, nem tagadom voltak csajok akiknek tetszettem de én beszari gyermeteg lelkű srác vagyok

2019. ápr. 1. 22:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%
Én 32, még mindig nem találom a társam. Ha van lehetőséged, élj vele. Később csak nehezebb lesz.
2019. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Úristen én a 25öt már nem töltöm be szüzen sőt már 20 évesen el kellett volna mennem
2019. ápr. 1. 22:41
 3/25 anonim ***** válasza:
72%

Nem rontottad el a szüzesség miatt. Viszont kimaradtak azok a dolgok (érzelmi, szociális lépcsők), amik nagyon fontosak ahhoz, h ha majd lesz valakid, akkor érezd: Párod-e ő, vagy csak egy hazugság.

Jajj, olyan sokat lehetne még erről beszélni... De én sem tudok még mindent.


F29

2019. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
35 és szűz, üdv a klubban :)
2019. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
42%
Fele életedet f...veréssel töltötted. Ez elég gáz. 14 évesen maximális a tesztoszteron szinted. Azóta folyamatosan csökken. Gondold már végig hogy mikor akarsz dugni! Mikor már fel sem áll? A legjobb éveidet már egészen biztosan elvesztegetted.
2019. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5ös finomabban jó mondtam nem kérek kötekedést
2019. ápr. 1. 22:52
 7/25 anonim ***** válasza:
29%
Mindenkinek szüksége van rá hogy a megfelelő társ legyen mellette és szeretve legyen! Neked is.
2019. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
13%

26 es szinten szuz.

Mai csajokat lehetetlen osszeszedni ha esetleg nem tetszik nekik egy pasi sem,egymast elegitik ki, nekik a pasi akkor kell ha kell pénz vagy gyerek vagy akármi. Ha nem vagy tökéletes pasi vagy az ami az ők igényeiknek nem felelnek meg,akkor baráti zónába tesznek be, és ott használnak ki ahol tudnak. Legalábbis eddig igy tapasztalom.

2019. ápr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem, ha nem a híd alatt laksz. Exem 23 éves koráig volt szűz, aztán azóta gyakorlatilag folyamatosan vannak női.
2019. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nagyon elrontottál ott, mikor úgy beszélsz a szexről, minta akörül forogna az egész életed.


Életcélok, karrier, ezekkel hogy állsz? Szerintem inkább ezek határozzák meg főként az életminőséged.

2019. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!