Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 24 évesen szűz vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 24 évesen szűz vagyok nagyon elrontottam az életem?

Figyelt kérdés
Még mielőtt valaki belém kötne, nem fogadtam cölibátust, sajnos ez így jött ki, nem tagadom voltak csajok akiknek tetszettem de én beszari gyermeteg lelkű srác vagyok

2019. ápr. 1. 22:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
11%

#17. Sajnos bár irtó szomorú, és durván kegyetlen vénába hatoló dolog... de egyet kell értsek. Nekem ugyan úgy hiányoznak a lépcsők. Már több rövidebb kapcsolaton vagyok túl, két lánnyal is szexeltem... de a hosszútávú kapcsolat egyszerűen nem megy. Vagy nem tudom megtartani a lányt, mert beütöttek az elvárások... vagy nekem nem elég intenzív a dolog, mert át akarom élni a tini kapcsolat felelőtlenségét. Felfordul a gyomrom ezektől a kommersz unalmas felnőttes kapcsolatoktól.


Viszont azon kár keseregni ami elmúlt. Mit lehet tenni?


Előre nézni!


Én úgy orvosoltam, hogy fiatalokkal, huszonéves társaságokkal lógok. A csajok bőven benne vannak korban még egy 25-30 éves fiatalos férfivel...szóval nincs itt gond. A 30 az új 20, akkor van a legszebb időszakod.


Nem kell sírdogálni, ha már elvesztetted akkor előtted az élet 30-tól. Inkább tényleg az a hátránya, hogy rohadtul nem akarsz gyökeret verni. Mert hiányozni fog a szabadság.


Aki 30 évig egyedül volt, annak borzasztó nehéz megszokni egy nő közelségét. Hogyan kell vele viselkedni hosszú távon, hogyan tartsd meg? Mi egy kapcsolat egyébként? Hogy lehet valakire támaszkodni, ha 30 évig egyedül voltál?

Plusz még beüt az is, hogy szeretnél élni, többet akarsz, nem megkötéseket, családot... hanem kalandot, hiszen kimaradt minden.


(Ezért óvakodnak az aggszűz pasiktól általában az érett nők... mert már gyereket akarnak, és nem egy örökifjút :D) Tényleg az a megoldás, hogy fiatal lányokat kell hülyíteni, akik buknak a 30-asokra. Szerencsére temérdek ilyen van 😃

2019. ápr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Sosem fogod megtapasztalni már, milyen érzés egy érintetlen lánnyal elvárások nélkül felfedezni a szexuális örömeit. Sosem fogod átélni a tisztaságát."


Hát... szerintem egy tapasztaltabb nővel jobb. Miért? Mert ismeri a saját testét. És úgy, hogy te nem ismered a nőket, és a nő sem ismeri a saját testét, na úgy bazi nehéz kielégíteni, ha ő se tudja mit szeretne. Az elején ment már rá kapcsolatom.

2019. ápr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én mindkettővel megszívtam... szűz + szűz 😃 azért szakított.

Szűz + tapasztalt.... azért szakított mert egyszerűen látta rajtam, hogy szorongok az egész kapcsolattól. Legalább vele elveszthettem a szüzességemet. Onnantól már nincs gond. Ez az egy ami óriási szorongást okoz.


A lényeg, szinte mindennel el lehet szúrni :D

Sohasem gondoltam, hogy a legegyszerűbb az egészben az ismerkedés meg a csaj meghódítása... ami utána jön. Na az... az a kegyetlen.

2019. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

21-es: Én 10 csajjal szexeltem már. Voltak kapcsolatok, voltak laza kapcsolatok, voltak egyéjszakások.

De úgy érzem, hogy akár 1000 csajjal is szexelhetnék, akkor sem fog soha megszűnni bennem az az űr, amit a kimaradt fiatalkori évek okoztak. Ezt már csak kezelni tudom.


Hasonló lehet ez az egész, mint a börtön. Ugye a börtönben is, ha valaki kellően sokáig van bent, akkor intézményfüggő lesz. Habár vágyik a szabadságra, de amikor tényleg szabadlábra kerül, képtelen lesz már beilleszkedni a való életbe. Hiába szabad, a börtön jegyeit a lelkén örökre a lelkén viseli.

Ugyanígy, ha valaki az incel-lét börtönében raboskodik hosszú ideig (tehát mondjuk huszonéves korában is még szűz), akkor onnantól már nem hiszem, hogy valaha is képes lesz teljes értékű férfiként egészséges lélekkel viszonyulni a nőkhöz és a kapcsolatokhoz.


És azért ez nem úgy megy, hogy akkor mostantól nem gyászolok, hanem élvezem az életet. Ha ez ilyen gombnyomásra menne, akkor nem lennének az embereknek lelki problémái. Mondhatod azt valakinek, hogy ne féljen/gyászoljon/dühöngjön/szomorkodjon/stb. attól még ezeket az érzéseket nem lehet akarattal irányítani. Az érzések mindig valaminek a KÖVETKEZMÉNYEI.


Egyébként értem amit mondasz, és racionálisan valóban ez lenne a legjobb út, csak hát nem igazán kivitelezhető a gyakorlatban. (És ettől függetlenül ment is a zöld jelzés, mert így is 10-ből 9 embernél értelmesebb vagy itt).

2019. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Mármint mi nem kivitelezhető?

Én simán randizok 22-25 éves lányokkal. 5-10 év nem számít.


A baráti társaságaimban is vannak 35 éves "örökifjak"... egyik jóbarátom 41 éves és 3 éve jött össze egy 21 éves lánnyal. Lassan esküvőre készülnek.


Szóval nincs itt semmi gond, nekünk nem ketyeg a biológiai óra. Én semmit se bánok... amíg nem csajoztam, addig is hasznosan töltöttem az időt. Tanultam, dolgoztam 180 órákat és megalapoztam egy karriert.


Az is lehet, hogy ismerkedéssel ez teljesen esélytelen lett volna.


Korábban pont egy szűz lány dobott és emiatt csesztem el egy évet az egyetemből. Később meg két hónapig szinte képtelen voltam dolgozni, első hónapban azért mert állandóan a lánnyal akartam lenni :D később meg mert dobott és mélydepresszióba estem.


Komolyan ha hasznosan töltöd, tiszta fejjel ezt az időt akkor megalapozhatod az életed hátralevő részét.


Jó én 18-22 éves korom között rendesen éltem. Voltak 1-2 hónapos tinibarátnők, első csók, kézenfogva járás, bulizás, fesztiválozás stb stb... csak a szex nem jött össze.


Lehet ezért sem hiányzik ez annyira. A lényeg megvolt.

2019. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!