Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, milyen a kívánatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen a kívánatos férfitest?

Figyelt kérdés
A feszes has és mell, hosszú combok, vagy tudtok vonzódni a vékony alkatú, de löttyedtebb kicsi hasért, a kicsi logós cicikért egy férfitesten? Mennyire számít a kontúr, vagy elég ha vékony valaki?
2019. ápr. 2. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Szerinted?

2019. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ma a boltban előttem ugrabugrált két tipikus mai gimnazista fiú. Cingár lábak harisnyaszerű szakadt farmerbe préselve, kis pelyhes pofi, belőtt haj, kamaszos hadonászás. Hát majdnem hangosan felnevettem, de ők 20 után majd elkezdenek szépen férfiasodni, izmot növeszteni stb.

Nem tudom amúgy meghatározni milyen az ideális férfitest, mert ahány férfi annyiféle személyiség. Van akinél vonzó a nyúlánk alkat vagy az apró csendes, de okos(nem okoskodó), magabiztos viselkedés, vagy a hegyomlás szerű barátságos mackókülső. Sokféle típus lehet nyerő.

2019. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van az a műfaj, hogy chip and dale. (Ha így írják.) Ők a testükből élnek, abból, hogy az az alkat a legtöbb nőnek bejön.
2019. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem kell tul filozni a lényeg nem kell magad szénné gyúrni


Elég ha egy fit izmos testalkatod van + egészséges is az mar + pont

Azert egy férfi akkor a legvonzóbb ha izmos a kezei a lábai a hasa és a mellkasa

2019. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valakinek szép teste, ha az arca olyan mint aki a pszichiátriai osztályról szabadult. Dülledt szem, nagy fej, p@csa száj. Ez konkrét leírás valakiről. Vele eddig aki összeállt nő, elmenekült tőle.


A test, külső és belső is számít.

2019. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Én ezek alapján még sosem választottam párt.... vagy szimpi volt es akkor mindegy volt vagy nem volt az akkor is mindegy hogy nez ki...
2019. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem fontosak a belső értékek, de nem bánom, ha a férfi hasán sakkozni lehet...

Imádom, ha egy hímnek kerek, feszes feneke van. Az az egyik gyengém.

Egy nagyon régi iskolatársam 16 évesen volt 170 centi és 130 (!!) kiló. Na ez az az alkat, amire nemet mondok. Olyan volt, mint egy gömb. Egészségtelen és életveszélyes az ilyen fokú elhízás.

2019. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!