Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora korkülönbséget tartoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora korkülönbséget tartotok még elfogadhatónak?

Figyelt kérdés
Tudom, szoktàk mondani, hogy a szerelemben nem számít a kor, de azért én kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek. Szerintetek hány év korkülönbség az, ami egy kapcsolatba még belefér? Azt is leírhatjàtok, hogy melyik nemnél, mennyi az amennyivel szerintetek még idősebb lehet a másiknàl vagy, hogy nálatok mi a felállás. Az én barátnőm 2 és fél évvel idősebb nálam. Ja és harmincas férfi vagyok. Nyugodtan válaszolhat bármilyen szexuális irányultságú ember! Előre is köszi!

2019. ápr. 3. 12:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem 20-25 éves kor felett belefér nagyobb korkülönbség, de semmiképp nem 20-tól több. Szerintem, de ez csak az én véleményem. Én 25 vagyok, vőlegényem 39. Most még nem érezzük a 13 évet, de lehet, hogy 15 év múlva érezni fogjuk, ki tudja. Nem mondom, hogy ez nem hátrány, de mi ezt elfogadtuk és ennek ellenére boldogan élünk és szeretnénk is a jövőben. Nála hűségesebb, odaadóbb, törődőbb emberrel még nem találkoztam. Persze vannak hibái is, ahogy nekem is, de a hibáinkkal együtt szeretjük egymást.
2019. ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
55%
Ha bármit is számítana felnőtt embereknél(18+) a korkülönbség, akkor a közel azonos korú emberek tömkelege sem menne szét-válna el, sosem a kor miatt lesz vége egy kapcsolatnak.
2019. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok-3+10, amit el tudok nézni másnál, magamnál csak olyan+7 évet tudok elképzelni, de már az is a nagyon teteje..


El tudom képzelni, hogy beleszeressek egy idősebb, akár negyvenes férfiba 28 évesként, de annyira zavarna a kora, hogy kinyírná a kapcsolatot még a megöregedése(10 év)előtt.

2019. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
57%
Mások választása engem nem nagyon érdekel, ismerek olyan párt ahol a nő idősebb, igaz csak 1-2 évvel, olyat is ahol a férfi sokkal idősebb és boldogok együtt. Viszont, én személy szerint max 10 évet tudok elfogadni a férfi javára. Fiatalabb férfit pedig magamnak nem szeretnék. A vőlegényem 7 évvel idősebb nálam, és ez így pont jó. 26N
2019. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
48%

Nem biztos, hogy nepszeru leszek ezzel, de en ugy gondolom, hogy mikor mekkora az elfogadhato korkulonbseg az korosztalyfuggo.


pl egy 15-30 eves par teljesen mas eletszakaszban van, az egyik 2 eve meg babazott, szinte meg gyerek, a masik pedig mar 8-10 eve is kb. felnott eletet elt.

Az egyiknek a legnagyobb gondja a tortenelem ropdolgozat, a masiknak komolyabb, "felnott" problemai vannak.



Ugyanez a 15 ev egy 40-55 eves par eseteben nem feltetlenul okoz gondot. Mindketten kozepkoruak, tul vannak 1-2 nehezebb elethelyzeten, nagyon idezojelben, teljes erteku felnott mindketto.



Szerintem

15-18 ev korul +2-3 ev kulonbseg a maximum ami mukodhet,

20-25 kornyeken kb a sajat korosztalyon belul ( nyilvan egy 18 eves frissen erettsegizett es egy 20 eves mukodhet, de egy 18-25 mar nem feltetlenul, teljesen maseletszakaszban vannak)

25-30 kozttol sajat korosztaly+ 5-10 ev siman belefer mar.

2019. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
41%
Lepontozós napi kérdés....
2019. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%

"Ugyanez a 15 ev egy 40-55 eves par eseteben nem feltetlenul okoz gondot. Mindketten kozepkoruak"



Nem éppen. Egy 40-es még teljesen fitt, fiatalos eletet élhet, míg a 60 körüli papa már kb. nyugdíjas es lerobbant. Ugye a férfiak könnyebben lerobbanak, kevesebbet elnek. És a már nem középkorú, hanem öreg.

2019. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
11%

"egy 15-30 eves par teljesen mas eletszakaszban van, az egyik 2 eve meg babazott, szinte meg gyerek, a masik pedig mar 8-10 eve is kb. felnott eletet elt."


Ezt csak mi látjuk így, mert hasonló korban vagyunk es jobban látjuk a teszleteket.

Egy 40-es tegnap meg fiatal volt, fiatalosan el, csak mi mossuk egybe a 60 körüli, nyugdíjas vagy mar arra készülő papakkal.

2019. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
51%

Bármennyit,amennyit két ember elfogad egymás irányában.


Manapság már annyi mindenen áll vagy bukik egy kapcsolat,hogy ez a "papírforma" szerinti mi illik már rég a műlté.


Valamikor természetes volt a házasságkötés, a gyerekvállalás,a közös otthonteremtés, manapság már sok esetben a támogatási formák igénybevétele határozza meg mindezt.


Nem gondolom,hogy elítélendőbb lenne egy nagyobb korkülönbséges kapcsolat mint az,hogy két ember azért vállal gyereket,hogy támogatást igényelhessen egy nagyobb méretű otthonért.


Nem vagyok híve a nagy korkülönbségnek, mindezeket nem azért írtam, de amellé se állok,hogy csak azért legyen +-1-2-3-5 év mert csakis így működhet az élet rendje szerint egy kapcsolat.

2019. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
47%
+/-10 év.
2019. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!