Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora korkülönbséget tartoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora korkülönbséget tartotok még elfogadhatónak?

Figyelt kérdés
Tudom, szoktàk mondani, hogy a szerelemben nem számít a kor, de azért én kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek. Szerintetek hány év korkülönbség az, ami egy kapcsolatba még belefér? Azt is leírhatjàtok, hogy melyik nemnél, mennyi az amennyivel szerintetek még idősebb lehet a másiknàl vagy, hogy nálatok mi a felállás. Az én barátnőm 2 és fél évvel idősebb nálam. Ja és harmincas férfi vagyok. Nyugodtan válaszolhat bármilyen szexuális irányultságú ember! Előre is köszi!

2019. ápr. 3. 12:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
33%
+/-10 év.
2019. ápr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
79%
Dédanyáink úgy tartották, hogy egy tartós kapcsolatban 6-8 év plusz az ideális a férfi javára. Így 50 felé haladva kevésbé gyötri meg a kapcsolatot a nő libidóvesztése.
2019. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Màs azt vàlaszt akit akar. Magànügye mindenkinek. Nem ítélkezem, kivéve ha valamelyik túl fiatal, a partnere meg perverz.

Nàlunk én vagyok nőként az idősebb 3,5 évvel. Sose jöttek be az idősebb pasik.

Àltalànossàgban +- 5 évet tartok elfogadhatónak a sajàt ízlésembe ez fér bele.. picit több az hatàreset, de ilyen 8-10 vagy mégtöbb évvel öregebb palikkal sose kezdtem volna, pedig valamiért jó pàr megtalàlt màr. Többnyire a férjem előtt is fiatalabbakkal jàrtam.

33 vagyok, a férjem 30 lesz nyàr közepén.:) Egyébként 9 éve vagyunk együtt, 25-22 évesen hàzasodtunk 1,5 év kapcsolat utàn.

2019. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
+/- 25 év
2019. máj. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
66%
kb 30 év belefér
2019. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
#25 Vagy legyen akkor már 50, nem? Pfff...
2019. máj. 12. 12:06
 27/28 anonim ***** válasza:
48%
A meglepô,h 67%-ban hasznosnak találják :(
2019. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én bármekkorát elfogadok, ha mindkét fél elmúlt 20. Tökmindegy, hogy a férfi idősebb-e, vagy a nő. 18 (pláne 16) éves kor alatt neccesebb a téma, 14 éves csaj inkább ne legyen 16 év feletti fiúval.
2019. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!