Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csaj normális?

Figyelt kérdés

Van egy lány egyetemen,akibe első félévben bele voltam zúgva,már nem.

Tele vannak pénzzel a szülei, segítenek is neki. A lány külön lakásban lakik,mindig márkás ruhákban jár, jól is néz ki.

Mégis szinte sose jön ez a kari bulikba, egy nagy cégnél kezdett most mint gyakornok és mesélte hogy hétvégén külön angolórákat ad és csomót tanul,kb állandóan ő írja a legmagasabb pontszámokat.

Most komolyan,minek csinálja ezt,ha megtehetné hkgy pasizzon egész nap és úgyi kőgazdagok a szülei akkor minek teper mindenkinél jobban az egyetemen?

20F


2019. ápr. 3. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Sírok.
2019. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen lány vagyok. Minek járjak el a kari bulira? Hogy ilyen felszínes emberek fárasszanak, mint te? Nem dicsőség gazdagnak lenni, ha alám tették. Azért tanulok és dokgozok keményen, hogy ne elvesztegessem a szerencsémet a jó hátteremmel, hanem gyarapítsam.
2019. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te mi a szarnak jársz egyetemre?
2019. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Kerdezo, neked ezt tok folosleges magyarazni :) Ugysem ertened meg. Bulizgass csak :D


30f

2019. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak megfontoltan élő fiatal lányok, akik nem akarnak szexelgetni akárkivel, hanem inkább tanulnak, abban lelik örömüket. Nagyon helyesen csinálja a lány, belőle biztos nem lesz ribi és csóró.
2019. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gazdasági egyetemen voltak ilyen kolléganőim és büszke voltam rájuk szakmailag és a neveltetésükre is. Ha a szüleinek cégük van és azt szeretnék, hogy jól menjen, akkor jól képzett kell legyen a gyerekük is. De azért nagyon fontos a szórakozás is, egy-egy jó buli, pasizás, engedni, hogy udvaroljanak, stb. Én is jól tanultam és a bulik is jók voltak, mértékkel :)32N.
2019. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Az, de szerintem nem csinálja jól. Az én ismerőseim is jól tanultak egyetemen, szülői háttértől függetlenül, de mellé az csinálta igazán jól, aki kapcsolatokat is épített, így hatalmas hálója van, rengeteg mára már befolyásos ismerőse, nem árt, ha ismeri a szaktársait, a konkurenciát..


Szóval jól csinálja a lány, de nem igazán jól, a kapcsolatokat muszáj ápolni egyetemen, mert onnan kerülnek ki a jövő vezetői.. képzeld, hogy tartod a fejét a jövő miniszterelnökének egy jó kis hányós buli után, az életedre lehet kihatással, hogy kikkel haverkodsz össze egyetemen.

2019. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, most vagyunk fiatalok, úgyse számit a diploma átlaga,legyen meg aztán kesz .

Én inkább bulizgatok,sörpongozok,kocsmatúrázok és kibulizom magam amíg még lehet az egyem mellett,most vagyok fiatal.

Kettes is jó jegy egyetemen, nem kell halálra tanulni magad...kb semmi értelme. Dolgozni meg úgyis diploma után a jobb..

2019. ápr. 3. 19:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8.: nem a diploma átlaga számít, hanem az, hogy ezzel a hozzáállásoddal konkrétan el.szol x évet az egyetemen, nem leszel tőbb, mikor végzel. Nem lesz tudásod semmi. Majd mehetsz droidnak dolgozni az irodába, ott ugye betanítanak, ha neked magadnak semmi hozzáadott értéke nincs, az ilyen lányok meg pár év múlva a főnökeid lesznek ötszörös fizetésért. Nyugodtan bulizgass el kettesekkel, kell a tömeg is.
2019. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

nem egyáltalán nem normális hogy sikeres életet akar magának hogy független legyen meg az már egyértelműen nem normális sőt őrült hogy nem fekszik össze mindenféle teremtménnyel az egyetemen...

tuti vele van a baj! szintén 20F

2019. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!