Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emlékeztek még a magas ès...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emlékeztek még a magas ès vékony fiúra?

Figyelt kérdés

Bevallom én írtam ki azokat a kérdéseket évekkel ezelőtt, de régen volt már! Ha jól emlékszem 2014-2016 között volt a csúcspont, mindig ezen kattogtam, a testalkatomon, kinézeteken, a csajokon. A kérdéseimet is mindig törölték meg tiltottak a honlapról. Azóta már teljesen elfeledkeztem erről a témáról, nem érdekel már a kinézetem, abbahagytam az edzést is évekkel ezelőtt, nem figyelek a táplálkozásra sem, nem volt barátnőm sem azóta, mondjuk nem is érdekel már cseppet sem, mert azóta új rögeszmét találtam, ami kitölti a napjaimat és ami miatt tudom ostorozni magamat. Remélem egyszer majd lecseng ez is. Minden esetre jó volt most kicsit nosztalgiázni, visszagondolni arra az időszakra, emlékszem minden kérdésemnél tudták már hogy én vagyok az.:D

De mindegy, kár volt ezen vekengeni annyit.


2019. ápr. 3. 20:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én emlékszem. Örülök, hogy jobban érzed magad.
2019. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Már röhögtem a kérdéseiden anno, akárhányszor láttam. Sose válaszoltam, csak tudtam, hogy egy címeres Ökör vagy. :D
2019. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!