Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár és diák kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár és diák kapcsolat?

Figyelt kérdés

Most vagyok túl egy igen bonyolult, fájdalmas kapcsolaton. Amit így utólag nem is bánok.

Szorgalmas diák vagyok, szeretek tanulni, érdekelnek az új dolgok, de a felfogásom kicsit lassú! XD


Van egy tanár(26 éves), nagyon furcsa viselkedése van, vagy lehet, hogy csak beképzelem!?


- mindig köszön, a szokásos hogy vagy?!, tanultál?!, reggeliztem e?! stb...

- néha amikor szünet van behív a tanáriba és kerdezget, hogy értem e az anyagot!

- mindig néz amikor az udvaron vagyok, ő igazából cigizni megy és néha(sőt gyakran) néz!


- kb 1 héttel ezelőtt, miután végetért az óra, konkrétan kitessékelte a diákokat az osztályból XD

Vele maradtam bent, igazából a szakításomról kerdezgetett.

Az mondta, hogy egy olyan srác nem volt méltó hozzám és biztos, hogy jön majd egy érettebb, aki megbecsül.

És mielőtt távozott volna, megérintette az arcomat! - gondolhatjátok, hogy meglepődtem és százas, hogy elpirultam!!!


Ez a tanár, ha szabad így írnom :D helyes ,iszonyat kedves, megértő.


Nem vágyom egy ilyen kockázatos kapcsolatra.

Igazából ha ilyen közvetlen( pl ha megérint) történik, zavartam hátrálok vagy van, hogy elmegyek.

Gondoltam elsőnek leírnám, hogy mi történt, mielőtt bárkinek is szólnék, még a legjobb barátnőmnek sem mondtam el!!!



2019. ápr. 3. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
Tini rovat.
2019. ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tini rovat?
2019. ápr. 3. 21:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez se tanárként fog nyugdíjba menni.
2019. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4%

Pff...

Kerüld el a pedofilt, de nagyon gyorsan.

2019. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mégis hogyan? Hisz heti 4 alkalommal van órám azzal a tanárral + a folyosón is találkozok vele.
2019. ápr. 3. 22:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2019. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2019. ápr. 3. 22:13
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor úgy mondom, hogy kerüld el.

Nem kell vele jópofizni és kész.

Már az is elég a kirúgásához, amit leírtál. Mond el az igazgatónak.

2019. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

De én nem szeretnék tőle semmi!

Boldog vagyok, hogy törődik velem( a tanulást illetően),de én nem viselkedek vele így, sőt semmi jelét nem mutatom!

És nem tennék ilyen dolgot egy tanárral, nem szeretném, hogy kirúgják!

2019. ápr. 3. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!