Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok a barátnőmre! Miért nem veszi észre magát?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek van egy fiú barátja, akivel kisgyerek koruk óta legjobb barátok, kamaszkoruk óta pedig folyamatosan hol együtt voltak, hol szétmentek, de folyamatosan tartották mindig a kapcsolatot. A srác eredetileg elég messzire lakik innen, 3 éve viszont a mi városunkban él, egy ideje pedig egy utcában is lakunk. Azóta újra napi szinten beszélget a barátnőmmel, de csak akkor találkoznak, ha én nem érek rá/nem vagyok itthon, mert barátnőm állítólag nem a velem töltött idő rovására akar a barátaival lenni. Amikor újra beszélgetni kezdtek, barátnőm felajánlotta, hogy ismerkedjek meg a sráccal, de én nem tudnék olyan emberrel jóban lenni, aki a barátnőmet kezelgette!

Amikor összejöttünk, említette egyébként ezt a srácot, azt mondtam, hogy nem zavar, ha beszélnek, mert nem gondoltam, hogy végül ennyire idegesíteni fog. Iszonyú féltékeny vagyok rá, mert egész életében a barátnőm mellett volt, én meg nem is tudok versenyezni vele. Múltkor csak úgy meglepetésből hazajöttem munkából, akkor is az utcán beszélgettek, iszonyú frusztráló érzés volt. Mit tegyek? Nagyon félek, hogy megcsal és nem értem, miért nem veszi már észre magát!


2019. ápr. 4. 11:55
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%

"mondtam, hogy nem zavar"

Ez után miért várod, hogy 'észrevegye magát'?

2019. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%
Vagy megbízol a barátnődben, vagy nem. Mit tegyen egyáltalán? Ha aggályaid vannak, oszd meg vele, de az nem jelenti azt, hogy 100% megszakítja a kapcsolatot a legjobb barátjával majd, és erre is késznek kell lenned.
2019. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
84%
Neked kellene észrevenned magad!
2019. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Látja rajtam, hogy zavar, mert napi szinten megkérdezi, hogy abbahagyja-e vele a beszélgetést. De ha tudja, hogy zavar, miért nem hagyja csak egyszerűen abba???

Vagy ha olyan fontos neki ez a srác, miért van velem? Mit tud vele megbeszélni, amit velem nem lehet?

Barátnőm egyébként mindig részletesen beszámol arról, amit beszélgettek, mintha bármi közöm lenne a közös dolgaikhoz. Nagyon zavar ez a fiú, amikor meglátom, ökölbe szorul a kezem!

2019. ápr. 4. 12:14
 5/42 anonim ***** válasza:
86%

"napi szinten megkérdezi, hogy abbahagyja-e vele a beszélgetést"

És erre mit szoktál válaszolni?

2019. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Erre általában azt mondom, hogy tegyen úgy, ahogy jónak látja! Ha neki szüksége van a srácra, én nem tiltom meg neki a beszélgetést, de attól még zavarhat! Igazából ennek köszönhetően nem is olyan jó a kapcsolatunk, nem kívánom, jobban észreveszek másokat is. Előbb-utóbb szerintem választania kell kettőnk között egyébként.
2019. ápr. 4. 12:19
 7/42 anonim ***** válasza:
79%

"De ha tudja, hogy zavar, miért nem hagyja csak egyszerűen abba???"


Mert nyilván nem akarja abbahagyni a beszélgetést, mert a legjobb barátja. Attól, hogy valakinek van párja, nem jelenti, hogy nincs igénye külső barátokra. Egyébként meg utána azt mondod, hogy mikor elmeséli a dolgokat, amiket a barátjával megbeszélt, te leszarod. Akkor miért ne beszélgethessen olyannal, akit érdekel?

2019. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
92%

What the hell, man.

És akkor még a nőkre mondják, hogy logikátlanok, maguk se tudják mi bajuk, és nem lehet őket megérteni.

Most őszintén, ha a párodnak A-t mondasz, akkor mi a túróstésztáért várod, hogy B-t csináljon? Halál komolyan nem tudom megérteni a gondolatmeneted.

2019. ápr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
90%

Fu ne haragudj, de én már elhagytalak volna.

Ha nem akarod, hogy beszélgessen vele, mondd meg neki. Ne célozgass, ne vágd a pofákat, hanem vállald, hogy extra féltékeny vagy egy gyerekkori barátjára, és iszonyatos módon frusztrál, ha beszélget vele.


Nincs önbizalmad. Ha pedig nincs önbizalmad a kapcsolatodnak annyi.

2019. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Azért nem csak a gyerekkori barátja, megszakításokkal 2 évet együtt is voltak mint pár! Barátnőm magyarázata: ők már tudják, miért nem működött köztük a párkapcsolat! Ti őszintén örülnétek annak, ha a párotok azzal lenne folyamatosan, akivel lefeküdt? Mi van, ha újra fellángol köztük ez a szikra??? Engem ez zavar, nem az, hogy fiú barátja van!
2019. ápr. 4. 12:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!