Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek féltékeny a barátnőmre?

Figyelt kérdés

Megismertem 1 éve egy fiút neten, tök jól elbeszélgettünk, aztán felhozta többször, hogy találkozni kellene, de mindig elhárítottam, mert nem volt önbizalmam... Aztán "elmaradtunk", már alig beszélünk. Nekem közben lett kapcsolatom, nem táv, hanem itt helyben...

Közben ez a fiú megismerkedett szintén a neten az egyik bnőmmel, találkoztak kétszer és összejöttek...

Szeretem a barátomat, nem jöttem volna össze azzal a fiúval akkor sem, ha annó találkozunk (távolság miatt), de így is féltékeny vagyok... Mit tegyek?


L20


2010. nov. 19. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél az!
2010. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor téged még érdekel ez a másik pasi?

Bár nem értem ha van barátod akit szeretsz és jól megvagytok, miért foglalkozol a barátnőd kapcsolatával...

Lépj túl a másik fiún mielőtt észre nem veszi a barátod h valami nem oké, és inkább koncentrálj rá :)

2010. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne a fiúval foglalkozz gondold azt "ő az én barinőm és megbízok benne"
2010. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!