Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolatban mik azok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatban mik azok az elemek amiktől irtóztok?

Figyelt kérdés

Utálom azt, ha valaki számonkér valamiben és már itt bukik a dolog, mertha valaki számonkéri a másikat valamiben az már nem szeretet. Miért nem lehet úgy szeretni a másikat ahogy van? Emellett irtózom attól, hogyha valaki a saját érdekeit nézi és csak jól akar járni. Irtózom a tradicionális nemi szerepektől, mert az alap szabadságától van megfosztva az ember, hogyha azokat követi és annak megakar felelni. Na és gyűlölöm azt is, ha valaki matematikai alapon tekint a társára, hogy van e végzettséged, van e jogsid, egyedül élsz e és stb.

Ezektől írtózom legjobban.


2019. ápr. 5. 07:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Fimonam közlöm vele hogy előnytelen az öltözködése (ocsmány, parasztos, ronda mint a fene, persze ezt nem mondom azért) de ő megsértődik ezen, majd felvesz egy jó cuccot, és abban csajozik. De persze nekem nem öltözik fel normálisan. Magyarul, nem akar tetszeni, tesz rá hogy kinézzen valahogy mellettem. És mielőtt belémkötne valaki hogy felszínes vagyok, miért volnék az? Mert próbálok egy értelmes emberrel kijönni és nem hagyom hogy egy vacak póló miatt menjünk szét?
2019. ápr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kapcarongynak néz. Attól mindig is menekültem.
2019. ápr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Ha tesze-tosza lenne, nem lennénk együtt, össze se jöttünk volna.

A férfi legyen férfi, a nő pedig maradjon nő!

Én szeretem azt, hogy megvannak nàlunk a klasszikus szerepek, pl én főzök/vasalok/takarítok bent, a kinti dolgokat ő csinàlja.

Nem kell asztalost hívni ha leszakad egy polc, nem én tologatom a fűnyírót, a műhelyben nincs dolgom sem keresnivalóm, de ő se matasson a konyhàban, én tudom mit miben csinàlok, mit hol tartok.

És igenis maradjon meg ugyanolyan úriembernek mint mikor megismertem.

Na, de ez a mi korosztàlyunkra vonatkozik, nem a fiatalokra :)

2019. ápr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenőrizgetést sosem szerettem, ezért nem tolerálom.
2019. ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#3 Férfiként mondom én okádok ezektől a konzervatív panelektől. Szerintem a párkapcsolat az legyen olyan, mint egy barátság, mert különben elidegenült lesz a hangulat és ez gerjeszti az elvárásokat, számonkéréseket és a családon belüli erőszakokat. Voltam már ilyen barátságtslan kapcsolatban, soha többet!

Mindenkinek ajánlom a társadalmi nem tanulmányozását, ami nem olyan áltudományos ahogy beállítják!

2019. ápr. 5. 09:01
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

"a társadalmi nem tanulmányozását, ami nem olyan áltudományos ahogy beállítják!"

Legalább annyira tudományos, mint a "tudományos szocializmus", amit '89 előtt minden egyetemistának tanulnia kellett. Semennyire. A nők és férfiak felépítése, agyműködése jelentősen eltér, ez biológiai tény. Aki a realitást tagadja, az nem tudományos, hanem propagandista.


Amúgy én azt utálom, ha nem hagynak élni, nem lehetek egyedül. A mosogatás, házimunkák meg nálam kiesnek, mert van pénzem bejárónőre.

2019. ápr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de nincs ilyen.

Ha valami irtózást vált ki, akkor azzal az emberrel nem lesz kapcsolatom.

Nem kötelező benne ragadni mindenféle langyos foshban, csak hogy addig se legyél egyedül.

2019. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Párom rokonainak körbelátogatása, mint uncsitesók, keresztszülők, nagynénik stb. De évente kétszer (húsvét, karácsony) ki lehet bírni, és legalább egy csomó finom sütivel kínálnak...
2019. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha rám telepszik és folyton rajtam lóg, ha életképtelen és nem tud egy döntést meghozni, ha mindent tőlem vár el miközben ő semmit nem csinál de a legrosszabb amit valaha tapasztaltam az a hazudozás és a tiszteletlenség volt. Én ilyen emberekkel nem szeretnék kapcsolatban lenni.
2019. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a féltékenység, bizalmatlanság, számonkérés, ellenőrizgetés például szinte azonnali szakítóok, de ha valaki ragaszkodó, tapadós típus, attól is rosszul vagyok. Nekem túl sok a mindennapos kommunikáció, a napi többszöri chat, telefon, ilyesmi, a gondolatától is rosszul vagyok az ilyen platformokon történő semmitmondó beszélgetésektől. Ha távol vagyunk és csak chat vagy telefon van, akkor az is jobb, ha nem beszélünk pár napig. Persze van igényem közös programokra, együtt töltött időre, de kell az énidő és a külön töltött idő is, szóval pontosan tudom, hogy csak hasonlóan magának való, független típusú emberrel tudok boldog lenni, szimpla önismeret kérdése a dolog. A családcentrikus emberekkel sem tudnék jól kijönni, főleg akkor nem, ha szoros kapcsolata van a családjával és pofavizitekre kellene járnom évi kettőnél többször. Hazug, tiszteletlen, kapcsolatfüggő, agresszív, stb stb, egyéb jellemhibás emberrel sem kezdek, ezeket mondjuk elég könnyű felismerni, mindig vannak intő jelek.
2019. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!