Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik el jobban, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik el jobban, ha a férfi túlsúlyos, mintha egy nő?

Figyelt kérdés

Ennek is az az oka, hogy a nőkbe kiskoruktól beletáplálják, hogy "akkor érsz valamit, ha szép vagy", ezért sokkal jobban igyekszik magára adni az "átlag nő", mint az "átlag férfi"?


Illetve a nők közt még párkapcsolatban is többen vannak, akik rendszeresen sportolnak, míg a férfiak közül sokan abbahagyják, ha barátnőjük lesz.

Én is tornázok, nem azért, hogy fogyjak (napi fél-egy óra arra kevés), hanem azért, hogy formázzam az alakom, és ne hízzak el.

A férjem nem, a kapcsolatunk alatt fel is szedett 8kg-t. (Mondjuk az ő esete más, mivel kamaszfiúsan vékony volt még 26 évesen is, most 30 felett teljesen normális az alkata/súlya, 178/70).


Anyukám 45kg-san ment férjhez 30 évvel ezelőtt, most 65kg. 165cm magas, 42-es a ruhamérete, még mindig egy átlagos testalkatú nő.

Apukám ezzel szemben 175cm-es magassághoz már rég átlépte a 80kg-t, mégis a család, barátok csak anyunak szokták szóvátenni, hogy nem elég vékony szerintük.


2019. ápr. 5. 14:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
#6 Anyu 9 hónap alatt fogyott le majdnem 50 kg-ot. Neki is nagyon lógott a bőre, de pár év alatt sokat javult, már egyáltalán nem feltűnő. Te pedig - mivel férfi vagy- simán feltöltheted izommal azt a bőrt, főleg a karon, mert ott a legrosszabb. Érdemes végigcsinálni, anyu szinte kivirult a fogyás után. Láttam mekkora küzdelem, de nem szabad feladni, mert teljesen megváltoztatja az életed.
2019. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
6%
Azert a teltebb nok vonzobbak,nagy mell,fenek, jobban meglehet ...mert nagy a bejaratuk is.
2019. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy férfi fizikai munkát végez,kell az erő.
2019. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nézik el jobban vagy ha igen, az is inkább abból fakad, hogy a nők sokszor önmagukkal kritikusabbak és panaszkodnak a hibáikon :) A környezet viszont az én statisztikám szerint ugyanolyan csipkelődő, de elfogadó is tud lenni mindkét nemmel. Talán az sem mindegy, hogy valaki elhízik a szemed láttára, vagy mindig is ilyennek ismerted. A változókori vagy öregkori elhízás meg sokszor önhibáján kívül esik meg az emberekkel, nem azért mert többet eszik és kevesebbet mozog.
2019. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%

Én meg régen az átlag testalkatommal teljesen odáig voltam a kövér pasi kollégámért. Mert nekem meg a mackós srácok tetszettek nagyon. Ő meg visszautasított. Biztos manöken nőcire pályázott. Azóta eltelt 12 év és most írogat, hogy szeretne velem járni, még nem volt komoly kapcsolata.


De miért csinálta ezt? Majd' elpusztultam érte, annyira tetszett. Pedig minden ismerősöm szerint undorítóan nézett ki.


Mi ebből a tanulság? A csúnya pasik ugyanúgy válogatnak, mint a szépek..

2019. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Szocializáció miatt.

Vannak kultúrák, ahol csak a nagyon kövér nőket tekintik nőiesnek.

2019. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
86%

"Mert egy férfi fizikai munkát végez,kell az erő."


Kérdés, hogy hány %-uk. Te az ipari forradalom előtti korból jöttél amúgy?

2019. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

III.Edricus Anxious

Holenyi Zita youtube csatornajat ajanlom neked, mesel a fogyasanak a technikai es a lelki oldalarol is. Az o sztorija utan garantaltan lesz motivaciod. :) Szerintem vagj bele.

2019. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!