Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már itt úgy valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már itt úgy valaki, hogy megtetszett egy férfi/nő képcsere után?

Figyelt kérdés

Mi alapján tűnt szimpatikusnak elsőre? Miért írtál rá? Lett belőle valami, vagy csak pár levélváltás?

Kinek milyen "majdnem" szerelmi történetei vannak?


Ha nem lett semmi, sajnáltad hogy úgy alakult?


2019. ápr. 5. 19:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
11%

Ez most milyen kérdés már megint?

Szerinted hány ilyen volt és van?

Millió

2019. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Bizalmatlan vagyok, ezért meggondolnám,hogy ismerkedek-e itt valakivel. Anonimként perszer más írogatni, de képcsere és ismerkedés már más.

Nem vagyok ellene, bár nem társkereső, esély itt is van bárkinek arra,hogy megtalálja az igazit. Bár ha visszanézed volt már ilyen kérdés, és a válaszok nem ezt igazolták.

2019. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%

Még régen, amikor más volt az oldal hangulata. Nem arról szólt az egész, hogy a férfiak/nők mennyire lúzerek/gonoszak. Amikor írtál valakinek normális hangnemben, kaptál rá választ.

Ilyen már nincs, átment kollektív gyűlölködésbe és bizalmatlanságba.

2019. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
65%
Cseréltünk már képet kíváncsiságból, de nem lesz randi, mert van családunk.
2019. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
A hármas tökéletesen megfogalmazta.
2019. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%

Egy fiúval volt eddig ilyen, hogy tényleg megtetszett, és állítása szerint én is neki.

Képcsere után is volt, hogy hajnalig beszélgettünk.

Azóta sem tudom őt elfelejteni, pedig sosem találkoztunk.

Már egy ideje nem beszélünk, mert párom van, és ő többet akart szingliként.

Néha rámtör az érzés, hogy hiányzik, sajnálom, hogy barátok sem lehettünk.

N

2019. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
#6, nekem is volt hasonló szitu, de a csajnak férje és gyereke van, ezért bele se mentem semmibe. Barátkozni se szerettem volna, mert nem tudtam volna úgy tekinteni rá, mint egy barátra. Ez pár hónapja történt itt, és azóta is egyedül vagyok.
2019. máj. 14. 20:36
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

#6os vagyok

Azóta kibékültünk! És beszélgetünk, barátokként :)

2019. máj. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
#8, valóban igaz hogy akiknek dolguk van egymással, azok "visszatalálnak" egymáshoz akár barátság formában is. Ez így van rendjén. :)
2019. máj. 30. 13:58
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kettő is. Az egyikkel volt szex, a másikkal nem.

Sajnáltam, de mivel én sem gondoltam ezeket komolyan, utólag örülök, hogy vége mindkettőnek. Ők írtak rám, én nem akartam ismerkedni. Aki jobban megviselt, ő egyáltalán nem képpel fogott meg. Hónapokig leveleztünk, mire egyáltalán kaptam tőle képet. Vele iszonyat jókat lehetett veszekedni. Olyan szenvedélyt hozott ki belőlem, amire nem sok ember képes. Hogy a valóságban milyen lett volna, nem tudom. Valószínűleg csak egy illúzió volt, amibe belemenekültünk életünk egy mélypontján. Ő unatkozott, nekem szerelmi bánatom volt.

2019. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!