Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már itt úgy valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már itt úgy valaki, hogy megtetszett egy férfi/nő képcsere után?

Figyelt kérdés

Mi alapján tűnt szimpatikusnak elsőre? Miért írtál rá? Lett belőle valami, vagy csak pár levélváltás?

Kinek milyen "majdnem" szerelmi történetei vannak?


Ha nem lett semmi, sajnáltad hogy úgy alakult?


2019. ápr. 5. 19:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Volt bizony.. istenem, mai napig hiányzik. Hiszek abban kedves kérdező amit írtál, hogy akiknek dolguk van egymással azok még találkoznak vagy így vagy úgy. :) Bárcsak....
2019. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
#21, léteznek csodák! :)
2019. júl. 23. 17:14
 23/30 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt hogy ismerös talalt meg es sunyi modon lecsekkolt egy teljes maganeleti kerdesemröl ami full anonim lett volna illetve pont nem ismerösökre tartozott volna. Kesön ugrott be hogy csak ki az valojaban es csak kifaggatott mas nevvel priviben.


Szoval egy ismerösöm megjatszotta hogy idegen nem ismer es abban a tudatban tartott hogy anonym beszelgetek vkivel priviben es igy többmindent kiadtam mint amugy kiadtam volna magamrol aztan szo nelkül gerinctelenül lelepett.

Az a szerencsem hogy nem teregette ki facre

2019. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

#23, ezért nem érdemes ide kiírni magánéleti témát, mert kicsi a világ és sose tudni ki olvassa.

A Facebook ne legyen mérvadó semmiben, mert aki ott él az olyan is. Ha igazat írtál és jogosan akkor abban semmi szégyellni való nincs és nyugodtan ki is posztolhatta volna. Irigylem egyeseket mennyire ráérnek hogy kamu névvel csekkolgatnak....

2019. aug. 10. 22:10
 25/30 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon? Volt, több is. Több lány is küldött képet, alapvetően senkivel sem volt komoly probléma, de nem mind jöttek be.

Volt egy lány, aki bejött, kölcsönös volt, történt pár apróság. Nem aktívan, de néha azóta beszélünk közösségi oldalon, csak nagy a távolság.

Volt egy lány, akivel itt elbeszélgettem, de megszakadt a dolog. Insta feldobta a nevét, mert kiderült, hogy vannak ott közös ismerőseink. Az ottani képei alapján nagyon bejött a kinézete és a stílusa, de nem írtam rá.

2019. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Volt, de soha nem volt kölcsönös a dolog.
2019. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Barnabas333 ***** válasza:
100%

Miért ez az oldal miben különbözik a többi netes oldaltól?

42 F

Nekem egy haverság innen összejött, a nők csak sírtak itt, hogy itt mindenki bolond, meg bogaras velük semmi sajnos...

2019. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Aztan talalkoztunk es kb 15 evvel idosebb volt es teljesen osz.

A kephez viszonyitva egy megroggyant oregember volt.


Persze, hogy nem lett semmi.


Mint ahogy abbol se, aki egy 20 evvel ezelotti kepet kuldott, szoke, kek szemu, pont az esetem, de aztan gyanut fogtam es kertem, hogy kuldjon egy masikat.

Kuldott.

Nem kellett volna.

Szerencsere messze lakott, ugyhogy beszelgettem vele meg egy kicsit, majd arra hivatkozva, hogy tul nagy a tavolsag, 250km, szepen nem irtam neki tobbe.

2019. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Én a páromnál, úgy fogott meg hogy ránéztem a képére, és nem tudom ilyen különleges érzést éreztem, én is tetszettem neki nagyon. 3 éve együtt
2019. okt. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Igen volt.

Sok szimpatikus lánnyal csevegtem itt,a távolság a döntő,mivel kaposvári vagyok,aki nem Somogy megyei,azzal nem is próbálok találkozni.

Persze van ahol a távolság nem akadály,de szerintem ez nem az a műfaj, inkább a közelben kereshetnek.30+F

2019. okt. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!